Verslas

Liepos 7-ąją Klaipėdoje duris atvers antroji „Lidl“ parduotuvė

Š. m. liepos 7 d., ketvirtadienį, 8 val. ryto Klaipėdoje, Smiltelės g. 19, atidaroma „Lidl“ parduotuvė – jau antroji uostamiestyje.

Kad pirkėjams būtų patogiau, o šventinė nuotaika sklistų plačiau, proginės akcijos maisto produktams šią dieną vyks ne tik atidaromoje, bet ir nuo birželio 2-osios Klaipėdoje adresu Taikos pr. 66B veikiančioje „Lidl“ parduotuvėje. Specialūs atidarymo pasiūlymai Klaipėdos parduotuvėse papildys reguliariuosius, suplanuotus „Lidl“ prekybos tinkle visoje Lietuvoje.

Prie „Lidl“ parduotuvės Smiltelės g. 19 su 1 400 kv. m ploto prekybos sale įrengtos iš viso 176 vietos automobiliams statyti. Iš jų 55 skirtos aplinkinių namų gyventojų reikmėms. Pastačius parduotuvę ir sutvarkius jos prieigas, gerokai pasikeitė viso kvartalo vaizdas: bendrovė „Lidl Lietuva“ parduotuvės kaimynystėje įrengė ir miestui dovanojo vaikų žaidimo bei krepšinio aikšteles, skverą su želdynais bei pėsčiųjų takais, apšvietimą, persodino seniau čia augusius medžius ir pasodino naujų.

Draugiškos aplinkai yra ir pačios „Lidl“ parduotuvės, Lietuvoje įvertinamos pagal tarptautinę tvariųjų pastatų sertifikavimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, komfortą bei kitus susijusius aspektus. Visose „Lidl“ parduotuvėse bei logistikos centre naudojama „Žalia lietuviška energija“ – mūsų šalyje iš atsinaujinančių išteklių pagaminta elektros energija.

„Džiaugiamės galėdami pakviesti klaipėdiečius, kurie itin svetingai sutiko „Lidl“, apsilankyti jau antrojoje mūsų parduotuvėje uostamiestyje, – sakė bendrovės „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine. – Tikimės, kad, plečiantis prekybos tinklui, dar daugiau Lietuvos gyventojų įvertins tarptautinį „Lidl“ pasisekimą lemiančius veiklos principus – paprastumą bei geriausią kokybės ir kainos santykį.“

Dviejose „Lidl“ parduotuvėse Klaipėdoje planuojama sukurti iš viso daugiau kaip 100 darbo vietų. UAB „Lidl Lietuva“ nuolat ieško motyvuotų ir atsakingų darbuotojų. Visi besidomintieji kviečiami lankytis bendrovės interneto svetainėje www.lidl.lt, kur reguliariai atnaujinami įmonės darbo skelbimai.

„Lidl“ parduotuvė Smiltelės g. 19 yra 2-oji Klaipėdoje ir 16-oji Lietuvoje. Penkios iš jų veikia Vilniuje, dvi – Kaune, po vieną – Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje ir Mažeikiuose. Bendrovė ir toliau tęsia plėtrą. „Lidl“ parduotuvės Lietuvos pirkėjams atviros kasdien 8–22 val.

Apie „Lidl“

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 29-iose šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 27-iose šalyse. Serbijoje ir JAV „Lidl“ atstovauja vietiniai darbuotojai. Europoje „Lidl“ valdo per 10 000 parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Schwarz“ įmonių grupės darbuotojų skaičius per 2015 finansinius metus, lyginant su praėjusiais, išaugo
7,14 proc. ir šiuo metu siekia apie 375 000. Prekybos tinklas „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupės apyvarta 2015 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 8 proc. ir pasiekė 85,7 mlrd. eurų. Nurodytu laikotarpiu įmonių grupė investicijoms skyrė 5,2 mlrd. eurų.„Lidl“ prekybos tinklo apyvarta 2015 finansiniais metais pasiekė 64,6 mlrd. eurų.
Pranešimą paskelbė: Agnė Adomaitytė, BVRG Burson – Marsteller

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą