Verslas

„Lidl“ parduotuvių atidarymas pranoko lūkesčius

Vakar Lietuvoje 15-a „Lidl“ parduotuvių atidariusi bendrovė „Lidl Lietuva“ nuoširdžiai dėkoja visiems pirkėjams svetingai sutikus naująjį prekybos tinklą. Įmonės atstovai džiaugiasi galėdami patvirtinti, kad pirmoji diena buvo itin šventiška, o pakilios atmosferos nesutrikdė jokie didesni incidentai.

„Ruošėmės atidarymui su mintimi, kad pirmoji parduotuvių darbo diena bus iššūkis, tačiau pirkėjų gausa pranoko mūsų lūkesčius. Dar malonesnis mums buvo žmonių draugiškumas, sveikinimai bei linkėjimai. Norime padėkoti visiems už dėmesį mums ir kantrybę laukiant eilėse prie parduotuvių. Apgailestaujame, jeigu lankantis „Lidl“ pirmąją darbo dieną teko patirti nepatogumų“, – sakė UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

Vadovo teigimu, asmeniškai apsilankęs keliose parduotuvėse ir pabendravęs su pirkėjais, jis jautėsi laimingas matydamas, kad „Lidl“ kelia tiek teigiamų emocijų. Todėl atskira padėka už nuoširdų darbą skiriama ir visai „Lidl Lietuva“ komandai. Prekybos tinklo parduotuvės laukia atvykstant dar daugiau pirkėjų, kad šie galėtų patys įvertinti tai, kuo „Lidl“ garsus visame pasaulyje – geriausią kainos ir kokybės santykį.

Anot R. Roussev-Peine, daugelis pirkėjų pastebėjo naująjį „Lidl“ parduotuvių stilių, erdvią bei šviesią aplinką, kuri taip pat kelia malonių įspūdžių apsiperkant – dauguma parduotuvių Lietuvoje pastatytos pagal naująją „Lidl“ parduotuvių koncepciją.

Kad užtikrintų efektyvų šviežios mėsos, pieno bei šaldytų produktų, šviežių vaisių ir daržovių bei kitų prekių tiekimą, logistiškai patogioje vietoje šalia Kauno, Ramučiuose, „Lidl“ šiemet atidarė 42 000 kv. m. logistikos centrą.

„Lidl“ parduotuvės Vilniuje atvėrė duris Fabijoniškėse (S. Nėries g. 16), Jeruzalėje (Ateities g. 4A), Naujininkuose (Kapsų g. 1), Šeškinėje (Dūkštų g. 34) ir Šnipiškėse (Kalvarijų g. 180), Kaune – Kalniečiuose (Šiaurės pr. 1A) ir Šilainiuose (Baltų pr. 10), taip pat atidarytos parduotuvės Klaipėdoje (Taikos pr. 66B), Šiauliuose (Tilžės g. 3), Alytuje (Jazminų g. 32A), Marijampolėje (Žemaitės g. 22), Kėdainiuose (Basanavičiaus g. 87B), Telšiuose (Luokės g. 74A), Kretingoje (Žemaitės al. 12) ir Mažeikiuose (Daukšos g. 24A). „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje veikia septynias dienas per savaitę nuo 8 iki 22 val.

Atidariusi pirmąsias parduotuves, bendrovė „Lidl Lietuva“ planuoja nuosekliai plėsti jų skaičių, kad galėtų pasiūlyti apsilankyti jose visų šalies regionų gyventojams.

Apie „Lidl“

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 29-iose šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 27-iose šalyse. Serbijoje ir JAV „Lidl“ atstovauja vietiniai darbuotojai. Europoje „Lidl“ valdo per 10 000 parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Schwarz“ įmonių grupės darbuotojų skaičius per 2015 finansinius metus, lyginant su praėjusiais, išaugo
7,14 proc. ir šiuo metu siekia apie 375 000. Prekybos tinklas „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupės apyvarta 2015 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 8 proc. ir pasiekė 85,7 mlrd. eurų. Nurodytu laikotarpiu įmonių grupė investicijoms skyrė 5,2 mlrd. eurų.„Lidl“ prekybos tinklo apyvarta 2015 finansiniais metais pasiekė 64,6 mlrd. eurų.
Pranešimą paskelbė: Dovilė Stadalninkaitė, BVRG Burson – Marsteller

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą