Verslas

„Lidl“ parduotuvės per Kalėdas ir Naujuosius metus tradiciškai nedirbs

Prekybos tinklas „Lidl“ penktus metus iš eilės nedirbs per didžiąsias metų šventes – pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją. Šis sprendimas visiems „Lidl“ darbuotojams suteiks galimybę šventes sutikti su šeimos nariais ir artimaisiais.

Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ parduotuvių darbo valandos trumpės. Šv. Kūčių vakarą (gruodžio 24 d.) parduotuvės dirbs iki 18.30 val., o Naujųjų metų išvakarėse (gruodžio 31 d.) – iki 20 val. Antrąją Šv. Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.) visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro. Kitomis tarpušvenčio dienomis visos parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku.

„Didžiųjų švenčių metu jau tradiciškai mūsų darbuotojai galės visą dėmesį skirti savo šeimai ir artimiesiems. Nedirbti pirmąją Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną jau tapo mūsų tradicija, kurią įgyvendiname jau penktus metus iš eilės. Tokią tradiciją labai palankiai vertina tiek darbuotojai, tiek ir mūsų pirkėjai. Norime darbuotojams suteikti kuo palankesnes darbo sąlygas, taip pat suprantame, kaip svarbu didžiąsias metų šventes praleisti su savo artimaisiais. Visgi darbuotojams dėmesį stengiamės rodyti visus metus – mokame vienus didžiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje, visus darbuotojus draudžiame papildomu privačiu sveikatos draudimu, taikome platų darbuotojų naudų krepšelį. Na, o su pirkėjais šventiniu darbo laiku dalinamės iš anksto, kad jie galėtų be įtampos susiplanuoti savo šventinius apsipirkimus“, – sako „Lidl Lietuva“ vadovas Radostin Roussev-Peine.

„Lidl Lietuva“ už suteikiamas itin geras darbo sąlygas trečius metus iš eilės buvo įvertinta prestižiniais „Top Employer Lietuva“ bei „Top Employer Europe“ sertifikatais. „Lidl Lietuva“ šalyje pasižymi kaip mokanti vienus aukščiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje. Rekvizitai.lt duomenimis, vidutinis visų darbuotojų atlyginimas šių metų rugsėjį siekė 1649,46 eurus neatskaičius mokesčių.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,5 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 59 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

„Lidl“ parduotuvių darbo laikas didžiųjų žiemos švenčių metu:

Gruodžio 24 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 18.30 val.

Gruodžio 25 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Gruodžio 26 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 9 iki 20 val.

Gruodžio 31 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 20 val.

Sausio 1 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Sausio 2 d. „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą