IT naujienos

LG pristato naują operacinę sistemą savo gaminiams

„LG Electronics“ pristato visiškai naują mobiliąją vartotojo sąsają „LG UX 5.0“, paremtą „Android Marshmallow OS“. Naujoji operacinė sistema vartotojams siūlo daug patogesnį ir optimizuotą valdymą, ypač naudojantis pirmojo modulinio išmaniojo telefono „LG G5“ priedais. Operacinė sistema telefonui suteikia pažangų valdymo potyrį bei pilnai įgalina išnaudoti visą „LG G5“ potencialą. „LG UX 5.0“ bus integruota visuose naujuose LG išmaniuosiuose telefonuose.

Puikiai dera su moduliniais priedais
Pagrindinė integruota naujosios operacinės sistemos „LG UX 5.0“ funkcija yra „LG Friends Manager“. Tai universali programėlė, kuri leidžia lengvai ir patogiai prijungti bei valdyti modulinius „LG G5“ priedus, vadinamuosius „LG draugus“. Programėlė pati intuityviai randa netoliese esančius modulinius priedus, padeda lengvai juos prijungti, parsiunčia ir įdiegia reikiamą programinę įrangą. „LG Friends Manager“ kiekvienam moduliniam priedui sukuria unikalų ekrane matoma vaizdo langą. Pavyzdžiui, kai telefonas sujungiamas su sferine 360 laipsnių kampo kamera, ekrane vartotojas matys nuotraukų peržiūros langą ir galimas fotografavimo parinktis.

Maksimalus kameros išnaudojimas
„LG UX 5.0“ taip pat siūlo sustiprintą galingos „LG G5“ vaizdo kameros palaikymą:
„Zoom In & Out“ – lengvai perjunkite objektyvą tarp įprasto 78 laipsnių ir 135 laipsnių pločio kampo, tiesiog paliečiant ekraną.
„Auto Shot“ – patobulinta „Gesture Shot“ funkcijos versija, kuri spragteli kameros užraktą vos tik atpažįsta naudotojo veidą. Puikiai tinka asmenukėms.
„Multi View“ – tuo pačiu momentu fiksuoja vaizdą iš skirtingų kampų, naudojantis priekiniais ir galiniais G5 ir LG 360 CAM  fotoaparatais.
„360 Wallpaper“ – „LG 360 CAM” nufotografuoti vaizdai gali būti paprastai peržiūrimi panoraminiu 360 laipsnių būdu.
„Pop-out Picture“ – sudėkite dvi nuotraukas, nufotografuotas paprastuoju ir plačiakampiu objektyvu ir sukurkite įspūdingą įrėminto vaizdo efektą.

Daugiau patogumo
Operacinė sistema „LG UX 5.0“ taip pat siūlo tokius patogius patobulinimus:
„New Home“ – „LG“ sujungė namų ekraną („Home screen“) su funkcija „App Drawer“, kurioje galima rasti visas programėlės, kad vartotojui išmaniojo naudojimas būtų dar patogesnis.
„LG Health“ – lengvai sportuokite, net jei to nedarėte prieš tai. Pradėję kaip pradedantysis, pereikite į aukštesnį lygį, išlykite motyvuoti ir visuomet matykite grafiškai atvaizduotą savo pažangą.
„Always-on“ – visa pagrindinė reikalinga informacija – data, priminimai, žinutės – visuomet vienoje vietoje ir visuomet rodoma ekrane.
„Smart Doctor“ – atsižvelgiant į jūsų telefono naudojimo įpročius, išmanioji aplikacija pateiks savo siūlymus ir patarimus dar patogesniam naudojimui.
„World Clock“ – rodo laiką pasirinktuose pasaulio miestuose ir akimirksniu suderina laikrodžius, kad niekuomet nepamirštumėte svarbaus skambučio ar susitikimo.
„File Manager“ – lengvai naršykite po savo išmaniųjų „LG G5“ be vargo pasiekdami visus failus ir aplankus.
„Diverse Security Method“ – tai „LG Knock Code“ plėtinys, kuris tiksliai nuskaito pirštų antspaudus ir operaciniai sistemai „LG UX 5.0“ suteikia dar daugiau patogumo bei saugumo.

Parašykite komentarą