IT naujienos

LG OLED televizorių rinkoje – naujovės Lietuvai

2016 m. birželio 15 d., Vilnius – „LG Electronics“ (LG) pristato OLED televizorių seriją su 65-55 colių 4K HDR raiškos ekranais. Visi šeši nauji modeliai pasižymės aukščiausios kokybės vaizdu, didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija, itin ryškiomis ir realistiškomis spalvomis, garso sistema, prilygstančia kino teatrų garsui.

Nauja televizorių serija palaiko aukščiausius HDR standartų formatus – HDR10 ir Dolby Vision ™, kurie yra nustatomi pasaulyje pirmaujančių transliuotojų, kino studijų ir plataus vartojimo elektronikos gamintojų. Skirtingai nuo LCD ekranų, kurių LED apšvietimas pritemsta visame ekrane, OLED ekrane kiekvienas taškas gali įsijungti ir išsijungti atskirai. OLED televizoriai praturtinti „Pikselio pritemdymo“ technologija, kuri spalvas išlaiko pačias ryškiausias net ir tada, kai šviesūs objektai yra visai šalia tamsių objektų. Dėl šios technologijos tamsus žvaigždėtas dangus televizoriaus ekrane bus matomas itin realistiškai.

„LG E6“ yra pirmasis LG televizoriaus modelis, turintis unikalų „Picture-on-Glass“ dizainą – ypač plona 5,7 mm OLED plokštė su peršviečiamu stiklu bei tiesiogiai į žiūrovus nukreipta garsiakalbių sistema, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su „Harman/ Kardon“. 3D spalvų atkūrimo technologija leidžia mėgautis visų spalvų spektru ir pamatyti atspalvius, kurie labai panašūs į matomus gyvenime. Aukščiausios kokybės garso ir vaizdo sistema pristato visišką inovaciją namų televizorių rinkoje.

OLED televizoriuose įdiegta naujausia webOS turinio valdymo sistema. WebOS 3.0 pripažinta paprasčiausiai valdoma ir intuityviausia operacine sistema išmaniesiems televizoriams, kuri papildo OLED televizorių komplikaciją ir išskiria juos rinkoje.

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą