Verslas

„Lewben“ grupei vadovauja Rita Kavaliauskienė

Privačios bankininkystės ir turto valdymo specialistė Rita Kavaliauskienė nuo šiandien eina integruotų verslo paslaugų grupės „Lewben“ vykdomosios direktorės pareigas. R. Kavaliauskienė vadovo poste pakeitė Vilių Kavaliauską, kuris vadovauja naujai įkurtai mišrių investicijų įmonei „Equite“.

R. Kavaliauskienė yra viena „Lewben“ įkūrėjų ir pirmoji 2009 metais įkurto šeimos biuro vadovė. Keičiantis „Lewben“ veiklos pobūdžiui ir plečiant veiklos sritis, grupės vairą perėmė investuotojas Vilius Kavaliauskas, o R. Kavaliauskienė buvo atsakinga už grupės veiklos priežiūrą.

R. Kavaliauskienė taip pat yra „Lewben“ ir meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdybų narė bei Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo direktorė.

„Lewben“ yra  integruotų verslo paslaugų teikėja. Tai  grupė  įmonių, savo klientams  teikiančių  finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos, taip pat  gerovės valdymo  paslaugas. Grupės biurai veikia Vilniuje, Kaune (Lietuva), Amsterdame (Nyderlandai) ir Nikosijoje (Kipras).

Daugiau informacijos:

Indrė Tubinienė

+370 686 70949

indre.tubiniene@lewben.com

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą