Verslas

„Lewben Group“ nebeplėtos patikos paslaugų

Kompleksinių verslo paslaugų grupė „Lewben Group“ nusprendė nebeplėtoti patikos (fiduciarinių) paslaugų ir koncentruotis į verslo plėtrą Europoje.  „Lewben Group“ valdybos sprendimu,  grupės antrinėje įmonėje Kipre patikos padalinio nebelieka, tačiau  bus stiprinamas teisinių paslaugų, apskaitos ir finansų  bei atitikties paslaugų teikimas. Šį sprendimą lėmė besikeičianti verslo aplinka bei globalios rinkos tendencijos.

„Rinka evoliucionuoja, tačiau priežiūros taisyklės ir požiūris į tam tikras paslaugų rūšis keičiasi sparčiau nei evoliucionuoja rinka. Tas ypač pastebima bankiniame sektoriuje. Atitinkamai reguliacinė našta patikos paslaugoms ir rizikos, susijusios su tokių paslaugų teikimu, tampa sunkiai nuspėjamos, todėl tiesiog per brangu užtikrinti sklandų veiklos tęstinumą. Atsižvelgdami į šias tendencijas nusprendėme gryninti verslo modelį ir siaurinti veikimo geografiją, koncentruojantis į profesionalias kompleksines paslaugas verslui“, – pažymėjo „Lewben Group“ valdybos pirmininkas Vilius Kavaliauskas.

Jis pridūrė, kad šis sprendimas yra atnaujintos grupės veiklos strategijos įgyvendinimo pradžia, šiemet žadama ir daugiau naujienų.

„Tiesą sakant, maloniai nustebome, kad teisinių, verslo konsultacijų ir finansų valdymo paslaugų paklausa tokia didelė, todėl įsiklausome į rinkos poreikius ir atitinkamai adaptuojame savo paslaugų spektrą. „Lewben“ ir toliau stiprins kompleksinių paslaugų teikimo veiklą Lietuvoje, kitas žingsnis bus plėtra Baltijos regione“, – užsiminė V. Kavaliauskas.

„Lewben Group“ taip pat nusprendė nebetęsti 2016 metų vasarą Filipinų sostinėje Maniloje atidaryto biuro veiklos.

 Daugiau informacijos:

Vaidotas Vyšniauskas

„Publicum FComm“

Tel.: +37061273474

v.vysniauskas@publicum.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą