Verslas

Lenkija seka kitų Europos valstybių pavyzdžiu

17 valstybių. Milijonai eurų kiekvieną savaitę. Jauniausia, bet jau pripažinta kaip įdomiausia tarptautinė loterija. Didžiausia Lietuvoje. Tai – viena iš lyderiaujančių loterijų Europoje „Eurojackpot“, o jos gretas nuo rugsėjo papildys nauja valstybė – mūsų kaimynė Lenkija. Žinia paskelbta dar vasaros pradžioje, Krokuvoje vykusiame 9-ajame Europos loterijų organizatorių kongrese. 

Didžiausia loterija Lietuvoje „Eurojackpot“ per savo gyvavimo laikotarpį laimėjimais pradžiugino daugiau nei pusę milijono mūsų šalies žaidėjų. O smulkūs laimėjimai šiame žaidime nėra tokie jau ir smulkūs: 2016 metais mažiausi prizai prasidėjo vidutiniškai nuo 8 Eur.

Ar Lenkija laimėjimais pasivys Lietuvą?

Kiekvienos žaidžiančios „Eurojackpot“ valstybės žaidėjas turi tokius pačius šansus laimėti. Nesvarbu, ar tai Lietuva, ar Vokietija, ar Suomija, ar kita loterijoje dalyvaujanti šalis. Netrukus prie šios visos „Eurojackpot“ žaidėjų šeimos prisijungs ir mūsų kaimynė Lenkija. Ar ji pavys laimėjimais Lietuvą ar kitas Baltijos šalis? Juk būtent prieš du metus Lietuvoje užfiksuotas didžiausias kada nors loterijos išmokėtas laimėjimas ne tik mūsų šalyje, bet ir Baltijos šalyse. Tąsyk buvęs inžinierius laimėjo 7 mln. 643 tūkst. Eur. Atspėjęs penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių, lietuvis kartu su dar dviem žaidėjais iš Ispanijos ir Vokietijos pasidalino 5+1 „Eurojackpot“ prizą – daugiau kaip 22 mln. 930 tūkst. Eur.

Daugelis laimėjusių Lietuvos žaidėjų teigia, kad norint, jog pasisektų, svarbiausia žaisti ir tikėti. Štai žaidėjas iš Kauno, kuriam atiteko daugiau nei 7,6 mln. Eur, tą ir darė. Laimėjęs didžiulę sumą, pirmiausia išvyko pakeliauti į Norvegiją, o vienas iš jo vaikų tuo metu ruošėsi studijuoti atitinkamus mokslus, kurie pagelbėtų investuojant. Loterijai susisiekus su milijonieriumi praėjus šiek tiek laiko, pozityviai nusiteikęs vyras prisipažino, kad per tą laikotarpį jo gyvenime niekas kardinaliai nepasikeitė. „Nenutiko nieko blogo ar neigiamo, viskas tikrai gražu, gyvenimas nėra sunkus, bet ir didelių pokyčių nėra, nes niekur neskubam“, – savo įspūdžiais dalinosi laimėtojas.

Beje, vyras gali pasidžiaugti tuo, kad puikuojasi turtingiausių Lietuvos žmonių sąraše. Ir tai tik vienas iš pavyzdžių, kuriuo gali tapti bet kuris iš žaidžiančių lietuvių.

Nuo 2012 metų gyvuojanti loterija gali pasigirti tuo, kad pagrindinis žaidimo prizas niekada nebūna mažesnis nei 10 mln. Eur ir gali užaugti iki 90 mln. Eur. Tai didžiausias prizas ir Lietuvoje, ir daugelyje kitų Europos bei pasaulio šalių.

Pranešimą paskelbė : Fausta Mikalauskaitė, UAB „Lotelita”

Parašykite komentarą