Renginiai

„Laura Daili“ 2017 pavasario/vasaros kolekcijos pristatymas vyks neįprastoje vietoje

Pastaraisiais metais dizainerė Laura Dailidėnienė aktyviai dalyvauja ne tik Lietuvos mados renginiuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose ir parodose, kur sulaukia nemenko dėmesio bei komplimentų. Ne vienam lietuviškos mados gerbėjui pažįstami jau dizainerės vizitine kortele tapę įdomių konstrukcijų, origami pelėdomis ir miesto reljefo piešiniais marginti drabužiai.

Neseniai nuosavų mados namų „Laura Daili Vilnius“ duris atvėrusi L. Dailidėnienė, šią vasarą surengs įspūdingą 2017 m. pavasario-vasaros kolekcijos pristatymą, kur dizainerė savo gerbėjams pristatys naujausius darbus.

„Šią, naujausią kolekciją kuriu atsižvelgdama į savo pastarųjų metų formuojamą braižą. Kolekcija bus jaunatvišką, unikali, išraiškinga ir suteikianti naujų atspalvių formuojant įvaizdį. Kolekciją lydės nauji raštai, kirpimai ir spalvos“, – apie naujausią savo kolekciją pasakojo L. Dailidėnienė.

Naują kūrėjos kolekciją sudarys trys dalys. Pirmoji kolekcijos dalis „resort“ – skirta paplūdimio įvaizdžiui, antra dalis – nešiojimui skirti drabužiai, o paskutinė kolekcijos dalis „evening wear“ – puošni vakarui skirta apranga. „Laura Daili“ ateinančios vasaros kolekciją sudarys net 30 moteriškų drabužių modelių, kurie skirti jaunatviškai miesto merginai, kuri nebijo ir nori būti unikali bei daili.

Pasak L. Dailidėnienės, naujausioje jos kolekcijoje vyraus ne tik pasteliniai tonai bet ir ryškios vasaros spalvos. Dizainerė prasitarė, kad jau netrukus visi galės pamatyti kolekcijos kūrimo užkulisius.

„Kurdama šią kolekciją svarbiausias akimirkas fiksuoju mobiliuoju telefonu. Kuriu foto istoriją, kuria likus kelioms dienoms iki pristatymo pasidalinsiu „Daili“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje“, – atskleidė kūrėja.

L. Dailidėnienės kolekcijos pristatymas bus įspūdingas šou, kuris nustebins ne tik pasirinkta vieta, bet ir specialiai renginiui kurta scenografija, muzika ir šviesų efektais.

Kūrėja atskleidė, kad kolekcijos pristatymas vyks labai neįprastoje vietoje – atnaujintoje Neries krantinėje: „Kolekcijos vieta pasirinkta neatsitiktinai, nes vasara toks metas, kada norisi kuo mažiau uždarų erdvių. Tad ši vieta vasaros kolekcijos pristatymui tiko labiausiai.“

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą