Laisvalaikis

Laukiamiausi 2023 m. fotoaparatų modeliai

Tobulėjant technologijoms, fotografijos pasaulis nuolat vystosi. 2023 metų fotografijos entuziastai nekantriai laukė, kadangi rinkai turi būti pristatyti naujausi fotoaparatų modeliai. Todėl jei nusprendėte įsigyti vieną naujausių fotoaparatų, būtų naudinga susipažinti su Fotopriedai.lt parengtu sąrašu apie vienus moderniausių 2023 m. pasirodysiančių fotoaparatų modelių.

Canon EOS R1

Manoma, kad „Canon EOS R1“ bus pavyzdinis „Canon“ veidrodinis fotoaparatas be veidrodžio ir, kaip kalbama, turės naujai sukurtą jutiklį, galintį fotografuoti iki 100 megapikselių vaizdus. Taip pat tikimasi, kad jis turės pažangias automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemas, 8K vaizdo įrašymo galimybes ir greitą nepertraukiamo fotografavimo režimą. Tikimasi, kad „Canon EOS R1“ bus išleistas 2023 m. antroje pusėje.

Nikon Z9

„Nikon Z9“ yra dar vienas labai laukiamas veidrodinis fotoaparatas, kuris, kaip tikimasi, turės naujai sukurtą jutiklį, galintį fotografuoti iki 60 megapikselių vaizdus. Taip pat kalbama, kad jis turės pažangias automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemas, 8K vaizdo įrašymo galimybes ir greitą nepertraukiamo fotografavimo režimą. Tikimasi, kad „Nikon Z9“ bus išleistas 2023 m. pirmąjį pusmetį.

Sony A9 III

Tikimasi, kad „Sony A9 III“ yra populiariojo „Sony A9 II“ įpėdinis ir turės naujai sukurtą jutiklį, galintį fotografuoti iki 50 megapikselių vaizdus. Taip pat manoma, kad jis turės pažangias automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemas, 8K vaizdo įrašymo galimybes ir greitą nepertraukiamo fotografavimo režimą. Tikimasi, kad „Sony A9 III“ bus išleistas 2023 m. pirmąjį pusmetį.

Fujifilm GFX 100S Mark II

„Fujifilm GFX 100S Mark II“ yra GFX 100S įpėdinis ir, kaip tikimasi, turės naujai sukurtą jutiklį, kuriuo galima fotografuoti iki 102 megapikselių vaizdus. Taip pat kalbama, kad jame bus patobulintos automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemos, 4K vaizdo įrašymo galimybės ir greitas nepertraukiamo fotografavimo režimas. Pranešima, kad „Fujifilm GFX 100S Mark II“ bus išleistas 2023 m. antroje pusėje.

Panasonic Lumix GH7

„Panasonic Lumix GH7“ bus aukštos klasės veidrodinis fotoaparatas be veidrodžio, skirtas profesionaliems fotografams ir videografams. Kalbama, kad jis turės naujai sukurtą jutiklį, galintį fotografuoti iki 41 megapikselio vaizdus, taip pat manoma, kad jis turės pažangias automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemas, 8K vaizdo įrašymo galimybes ir greitą nepertraukiamo fotografavimo režimą. Kaip teigiama, „Panasonic Lumix GH7“ bus išleistas 2023 m. antroje pusėje.

Leica M11

‚Leica M11“ bus M10 įpėdinis ir turės naujai sukurtą jutiklį, kuriuo galima fotografuoti iki 40 megapikselių vaizdus. Taip pat kalbama, kad jame bus patobulintos automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemos, 4K vaizdo įrašymo galimybės ir greitas nepertraukiamo fotografavimo režimas. „Leica M11“ bus išleistas 2023 m. pirmąjį pusmetį.

Olympus OM-D E-M1X Mark II

„Olympus OM-D E-M1X Mark II“ yra E-M1X įpėdinis ir, kaip teigiama, turės naujai sukurtą jutiklį, kuriuo galima fotografuoti iki 24 megapikselių vaizdus. Taip pat kalbama, kad jame bus patobulintos automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo sistemos, 4K vaizdo įrašymo galimybės ir greitas nepertraukiamo fotografavimo režimas. Tikimasi, kad „Olympus OM-D E-M1X Mark II“ bus išleistas 2023 m. pirmąjį pusmetį.

Pabaigai

2023 m. neabejotinai bus labai įdomūs metai fotografijos rinkai, kai įvairūs gamintojai pristatys naujus fotoaparatų modelius, kurie pasižymės pažangiomis technologijomis, fotografams padedant fiksuoti aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Parašykite komentarą