Įvairenybės

Kviečiame į XVI Lietuvos urbanistinį forumą: jau galima susipažinti su programa

Gruodžio 2 d. Aplinkos ministerijos kartu su asociacija „Lietuvos urbanistinių inovacijų tinklas“ rengia XVI Lietuvos urbanistinį forumą, kuris kvies pažvelgti į Lietuvos miestų problemas ir jų ateitį. Jau galite į jį registruotis ir susipažinti su programa.

XVI Lietuvos urbanistinis forumas vyks nuo 9 iki 17 val., Vilniaus Universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius.

Šiemetinio forumo tema „Architektūros ir urbanistikos kokybė bei jos pritaikymas besikeičiančiame geopolitiniame, ekonominiame ir klimato kontekste“ atspindi šių dienų aktualijas. Apie temą plačiau galite sužinoti čia

Lietuvos miestai ir miesteliai nuolat susiduria su iššūkiais, kylančiais dėl globalaus socio-ekonominio konteksto, lokalių geopolitinių įvykių bei besikeičiančio klimato. Forumo dalyviai diskutuos, kaip šių iššūkių kontekste kurti tvarius, saugius bei patogius gyventi, dirbti ir ilsėtis miestus.

Pranešėjai iš Lietuvos ir užsienio šalių dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis, o forumo dalyviai galės įsitraukti į interaktyvias diskusijas. Taip pat bus rengiamos dirbtuvės, kurias ves dr. Dalia Dijokienė. Dirbtuvių tema – Architektūros kokybės kriterijų taikymas vertinant architektūros, urbanistikos ir kraštovaizdžio objektų projektus. Užsiregistruoti į dirbtuves galėsite ryte, atvykę į forumą.

Daugiau informacijos apie pranešėjus ieškokite čia

Nuo 2007-ųjų Aplinkos ministerijos kartu su socialiniais partneriais kasmet organizuojamas Lietuvos urbanistinis forumas turi ilgametes bendradarbiavimo ir atvirumo tradicijas. Vienas iš pagrindinių jo siekių – integralus bendradarbiavimas, pripažįstant, kad urbanistinio planavimo problemos ir aktualijos negali būti sprendžiamos tik profesionalų. Todėl forumas visada atviras naujoms idėjoms ir diskusijoms.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Budvytienė, LR aplinkos ministerija

Parašykite komentarą