Įvairenybės

Kviečiame dalyvauti Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vadovo konkurse

Aplinkos ministerija ieško dinamiško lyderio, kuris įkvėptų Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos  komandą įgyvendinti jai keliamus tikslus ir uždavinius. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų rugsėjo 15 d. 

„Lietuva dar niekada taip sparčiai neplėtė saugomų teritorijų kaip pernai ir šiemet. Negana to, visoms teritorijoms patikslinome apsaugos standartą ir priartinome jį europiniam. Kad saugomų teritorijų plėtra vyktų sklandžiai, pirmą kartą Lietuvos istorijoje pradedame išpirkinėti privačius miškus. Su ekologais priešaky steigiame ne tik europines saugomas teritorijas, bet ir nacionalines. Naujai steigiame 11 naujų draustinių, dar 6 plečiame. Svarbu, kad naujasis lyderis ar lyderė nebijotų kylančių iššūkių įsitvirtinant naujovėms, prisidėtų prie Lietuvos saugomų teritorijų pokyčių ir tam nestokotų ambicijų“, – dalyvauti konkurse kviečia aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Saugomų teritorijų sistema laukia vadovo, gebančio užtikrinti kraštovaizdžio ir biologinės įvairovės, gamtos ir kultūros paveldo vertybių apsaugą kintančiame gyvenime. Tikimės, kad jis tinkamai organizuos prevencinę veiklą, teritorijų planavimą, monitoringą, statybų reguliavimą, poveikio aplinkai vertinimą, teritorijų ir objektų tvarkymą, pritaikymą lankymui, lankytojų aptarnavimą, gamtos mokyklų veiklą, atstovavimą teismuose. Taip pat jam teks spręsti kompleksinius uždavinius, derinant kraštovaizdžio apsaugą ir statybų plėtrą, bendrauti su įvairiausiose srityse veikiančiomis institucijomis, specialistais, visuomene.

Vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 3 801 eurų neatskaičius mokesčių.

Su konkurso skelbimu galite susipažinti čia. Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų rugsėjo 15 d.  Centralizuotą vadovo atranką organizuojantis Valstybės tarnybos departamentas iki rugsėjo 22 d. įvertins pretendentų atitiktį nepriekaištingos reputacijos, bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams. Per 15 darbo dienų nuo pranešimo, kad atitinka reikalavimus, pretendentai turės dalyvauti bendrųjų, vadybinių ir lyderystės kompetencijų kompleksiniame vertinime. Kitas etapas – pretendentų vertinimas komisijoje, kuris turėtų vykti pirmoje lapkričio mėnesio pusėje. 

Pranešimą paskelbė: Giedrė Budvytienė, LR aplinkos ministerija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą