Laisvalaikis

Kultūros naktį – tikrumo degustacijos

Birželio 14 d., kultūros ir meno festivalyje „Kultūros naktis“, AMRES ART galerija atvers lankytojams Potyrių erdvę, kur vyks neįprastos TIKRUMO DEGUSTACIJOS. Jos skirtos lavinti intuiciją ir pojūčius, padedančius orientuotis tikrų-netikrų dalykų pasaulyje.

 „Šiandien, žengdami į skaitmeninę epochą, patiriame daug iliuzijų ir dirbtinumo, todėl dažnai nebežinome, kas yra tikra, o kas ne. Kasdien susiduriame su begale stereotipų, kurie yra svetimi mūsų prigimčiai ir kelia įtampas. Ir tik tuomet, kai į savo gyvenimą įsileidžiame  tikrus dalykus, jaučiamės gerai, esame džiugūs ir kūrybingi“,  – sako AMRES ART projekto autorė Rasa Baltė-Balčiūnienė.

Potyrių erdvėje bus galima pasinerti į tikrų vaizdinių, tikrų skonių ir natūralių tekstūrų pasaulį. Čia bus degustuojami dailės kūriniai, nutapyti intuityviosios estetikos metodu –   pajusite, kaip veikia juose slypinti pozityvi autorių energija. Čia pat galėsite pasitikrinti uoslės aštrumą, mėgindami atskirti natūralius ir sintetinius eterinius aliejus, o lytėjimo gebėjimus – testuodami natūralius ir sintetinius audinius.

„Šiandien daugelis nebeatskiria natūralaus ir dirbtinio šilko, ir tai stebina. Prarasdami savo įgimtas jusles, rizikuojame tapti tais, kurie viską žino, bet nieko nejaučia“, – sako Rasa Baltė-Balčiūnienė.

Potyrių erdvė pateiks ir netikėtų atradimų moterims: lytėdamos Indonezijos meistrų rankomis ištapytus šilko batikos audinius, jos mokysis atpažinti savo asmenybės raštus. Tikrumo degustacijose ragausite neįprastą tapybos, psichologijos, mados ir aromaterapijos kokteilį, sukursiantį ypatingą atmosferą ir padėsiantį įsiklausyti į save.

Potyrių erdvė žada gerų emocijų užtaisą, drauge primindama apie tikrumo svarbą ir kūrybingumą, kuris slypi kiekviename iš mūsų.

AMRES ART „Tikrumo Degustacijos“ vyks birželio 14 d., 18.00–24.00 val., adresu: Vokiečių g. 5, Vilnius

Pranešimą paskelbė: Eglė Remeikytė, UAB FEMINA BONA

Parašykite komentarą