Verslas

KTU rektoriaus posto siekia 11 pretendentų

Gegužės 28 d. 12 val. baigėsi terminas pateikti dokumentus dalyvauti viešame tarptautiniame konkurse Kauno technologijos universiteto (KTU) rektoriaus pareigoms užimti. Pateiktus dokumentus įvertino Rektoriaus rinkimų komisija, kurią sudaro KTU tarybos nariai. Patvirtintame sąraše – 11 pretendentų, toliau dalyvausiančių konkurse.

Iš viso norą dalyvauti konkurse pareiškė 12 asmenų iš Lietuvos ir užsienio. Vienuolika iš jų pateikė visus reikiamus dokumentus.

„Kaip ir tikėjomės – susidomėjimas konkursu didelis. Rinkimų procesas vyksta skaidriai ir sklandžiai, laikantis visų procedūrų. Norą dalyvauti rektoriaus rinkimų konkurse pareiškė stiprūs kandidatai. Toks dalyvių skaičius reiškia kokybės ženklą. Tikime, kad iki naujųjų mokslo metų Universitetas turės naują vadovą,“ – viliasi KTU tarybos narys, Rektoriaus rinkimų komisijos pirmininkas ir AB „Telia Lietuva“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Ne vėliau nei per mėnesį nuo Rinkimų komisijos posėdžio KTU senatas turės įvertinti, ar pretendentų mokslinė veikla atitinka keliamus reikalavimus. Numatoma, kad Senato pateiktą kandidatų sąrašą birželio 14 d. tvirtins Taryba. Patvirtintas konkurse toliau dalyvausiančių kandidatų sąrašas bus publikuojamas kartu su informacija apie Atvirą Tarybos posėdį, kuriame kandidatai prisistatys universiteto bendruomenei.

Rektoriaus rinkimus viešo tarptautinio konkurso būdu organizuoja Rinkimų komisija, sudaryta iš KTU tarybos narių. Konkursas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymu, Universiteto statutu ir Rektoriaus rinkimų tvarkos aprašu.

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

Parašykite komentarą