Studijos

KTU diplomų įteikimo šventėje – komiko Manto Bartuševičiaus humoras ir svečių linkėjimai: „Švęskite gyvenimą“

Pastarosiomis dienomis vykstanti Kauno technologijos universiteto (KTU) diplomų įteikimo ceremonija šiemet kupina džiaugsmo akimirkų, gyvų pasimatymų. Keturias saulėtas birželio dienas trunkanti šventinė programa absolventams įteikiant diplomus nustebino gyvu grupės „Sisters on wire“ pasirodymu bei komiko Manto Bartuševičiaus debiutu renginio vedėjo rolėje.

Vis dar galiojant karantino ribojimams, tačiau turint daugiau galimybių organizuoti gyvus susitikimus, universitetas nusprendė atsižvelgi į studentų pageidavimus ir diplomų įteikimo šventę organizuoti gyvai.

Siekiant užtikrinti šventinę nuotaiką, tačiau laikantis saugumo rekomendacijų, šių metų absolventų šventė unikali tuo, jog vyksta net keturias dienas – nuo birželio 18 iki 23 dienos darbo dienomis, o diplomai įteikiami kiekvienam fakultetui atskirai – taip diplomus šiemet atsiima apie 2 tūkst. absolventų.

Nors į diplomų įteikimo šventę šiemet kviečiami tik diplomantai ir KTU akademinė bendruomenė, naujųjų Universiteto alumnų artimieji, draugai bei užsienyje šiuo metu esantys ar gyvenantys absolventai taip pat dalyvauja ceremonijoje.

Pernai pradėta tradicija gyvai transliuoti diplomų įteikimo šventę internetinėje svetainėje diplomai.ktu.edu šiemet taip pat aktyvi ir vėl sulaukė nemažai žiūrovų dėmesio.

Skatina švęsti gyvenimą

Svečiai absolventus giria ne tik už akademinius pasiekimus, tačiau ir sveikina turint galimybę būti kartu gyvai, ko trūko pastaraisiais metais. „Pastarųjų metų studijos buvo ne tik technologijų, bet ir komandiškumo, ir žmogiškumo išbandymas“, – įsitikinęs KTU rektorius Eugenijus Valatka. Pasak jo, šiuo laikotarpiu išmoktos pamokos bus naudingos visą gyvenimą.

E. Valatka taip pat netradiciškai sveikina šių metų KTU diplomantus: „Nenoriu sveikinti pabaigus universitetą. Noriu jus pasveikinti įstojus į KTU alumnų gretas.“ KTU rektorius pabrėžia, jog universiteto alumnų tinklas – didžiulis, o bendradarbiavimas nenutrūksta net praėjus dešimtmečiams po universiteto baigimo.

Ceremonijos nuotaikos kūrėjai – grupė „Sisters on Wire“ bei renginio vedėjas komikas M. Bartuševičius – skatina absolventus švęsti gyvenimą ir neslopinti džiugių emocijų šventės metu, kadangi gyvename unikaliais laikais.

Pasak renginio organizatorių, kiekvieno fakulteto šventei skirtos daugiau nei trys valandos, kurių metu absolventai bei gyvos transliacijos žiūrovai gali išgirsti KTU rektoriaus E. Valatkos, savo fakulteto dekanų bei atlikėjų sveikinimus bei įteikiami bakalauro bei magistro diplomai, vyko šventiniai pasirodymai.

Birželio pabaigoje vykstanti KTU diplomų įteikimo ceremonija diplomais apdovanoja 98-ąją Cheminės technologijos fakulteto (CTF), Ekonomikos ir verslo fakulteto (EVF), Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF), Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (SHMMF), Statybos ir architektūros fakulteto (SAF), Elektros ir Elektronikos fakulteto (EEF), Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto (MGMF), Informatikos fakulteto (IF) absolventų laidą bei 55-ają Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (PTVF) absolventų laidą.

Nuotraukas rasite čia:

https://we.tl/t-Gkb1XdxKfk

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

Parašykite komentarą