Transportas

Krovinių pervežimai ir programų naudojimas

Transportas yra viena dinamiškiausių sričių. Čia kiekvieną dieną keičiamasi didžiuliais kiekiais informacijos. Natūraliai atsiranda poreikis valdyti informacijos srautus. Būtent programos ir padeda, kad krovinių pervežimai yra atliekami visą parą. Specialistai gali bet kuriuo metu susirasti reikiamą informaciją apie krovinį, transporto priemonę ar sandėlio užimtumą. Tokios programos padeda dirbti daug efektyviau. Įsivaizduokime, kad transporto vadybininkai neturėtų programų. Vos prireikus informacijos apie krovinį, turėtų ieškoti kompiuteryje informacijos. Kadangi viskas būtų nesistemizuota, tai užtruktų daug laiko. Šiandien, kada kiekvienas darbuotojas aktyviai naudojasi transporto valdymo programomis, jis per kelias sekundes gali sužinoti kur yra krovinys, kada jis pasieks gavėją ar kada reikia surasti naujų krovinių. Tokios programos palengvina transporto vadybininkų darbą ir jų kasdienybę padaro paprastesne. Galimybė stebėti transporto priemone leidžia taupyti daug laiko. Kol neturėjome programos norėdami sužinoti kur randasi krovinys turėdavome skambinti ar rašyti vairuotojui. Tai užtrukdavo daug laiko ir natūraliai nemažai kainuodavo. Kuomet kompanija įsigijo transporto valdymo programą, tuomet sužinoti kur yra vairuotojas užtrunka vos kelias sekundes. Naudojant GPS technologijas galima matyti kur randasi krovinys ir preliminariai nustatyti kada jis bus vietoje. Tai sutaupo daug brangaus mūsų laiko.

Jeigu ir jūs norite, kad visas transporto darbas būtų efektyvesnis, tuomet metas pagalvoti apie transporto valdymo programos įsigijimą. Rinkoje galite rinktis iš daugelio įvairių programų. Jeigu peržvelgsite ką siūlo kitos kompanijos pamatysite, kad Terra Logistics yra kur kas pranašesnis sprendimas. Aišku, prieš perkant visuomet reikia palyginti ir rinktis tai kas geriausia. Daugelis programų turi panašias funkcijas, o taip pat gali būti derinamos su kitų programų veikla. Toks patogumas leidžia bet kuriuo metu patogiai naudotis programomis.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad rinkoje daugėja programų, kurios skirtos įmonės transporto, sandėlių valdymui. Kuo didesnė konkurencija, tuo kokybiškesnius produktus gaus klientas. Aišku ir programų kainos mažėja. Tačiau taip atsitinka tik su paprastesniais produktais. Tos programos, kurios kuria vertę ir yra patogios naudojime išlieka lyderių pozicijose. Klientai gerai supranta, kad patogumas turi būti pirmoje vietoje. Kadangi kiekvieną dieną didėja informacijos srautai, tai programa pirmiausia turi būti patogi norint įvesti, koreguoti informaciją. Egzistuoja technologijos, kurios leidžia automatizuoti informacijos įvedimą. Ką tai reiškia? Jeigu į sandėlį atvyko naujas krovinys jis automatiškai įvedamas į programą. Darbuotojas tik užpildo reikiamus laukus ir visi įmonės darbuotojai gali matyti naujausią informaciją realiu laiku. Tai itin pagreitina viso sandėlio darbą.

 

One Comment

  • Patricija

    Logistikoje be pervezimu labai svarbus ir pigus sandeliavimas, padedantis sumazinti bendrus visu logistikos grandziu kastus

Parašykite komentarą