Teisėsauga, kriminalai

Kreipimasis į visuomenę ir Seimo narius

2021 m.gruodžio 14 d.

Šią savaitę, ketvirtadienį, gruodžio 16 d. Seime bus svarstomas projektas „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo statuto Nr. I-399 139 ir 161 straipsnių pakeitimo“. Šiais pakeitimais būtų leidžiama, nedarant 6 mėnesių pertraukos, pakartotinai teikti Seimui atmestus įstatymų projektus jų net nepakeitus.

Atkreipiame visuomenės dėmesį, kad šiuo Seimo statuto pakeitimu siekiama nedelsiant pakartotinai svarstyti ir darant spaudimą Seimo nariams priimti narkotikų dekriminalizavimo įstatymą. Toks pakeitimas taip  pat būtų neabejotinai taikomas ir kitų, visuomenei  nepriimtinų įstatymų prastūmimui, pasinaudojant Seimo posėdžių metu susidarančia laikina balsų dauguma.

Kreipiamės į Seimo narius, reikalaudami laikytis savo pareigos, duotos priesaikos ir pasižadėjimo rinkėjams būti ištikimiems Tautos valiai, dirbti žmonių labui, saugoti ir gerbti jų norus ir sveikatą ir nepritarti Seimo statuto „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo statuto Nr. I-399 139 ir 161 straipsnių pakeitimo“ projektui arba išbraukti minėtą klausimą iš Seimo posėdžių darbotvarkės.

 

Lietuvos šeimų sąjūdis

Lietuvos tėvų forumas

Tarptautinis studentų susivienijimas

Sąjunga „Vardan šeimos“

Rengimo šeimai asociacija

Nacionalinė tėvų ir šeimų asociacija

Kauno forumas

Pranešimą paskelbė: Algimantas Rusteika, Asociacija Kauno forumas

Parašykite komentarą