Verslas

Kredito unijų „Baltija“ ir „Namų kredito unija“ indėlininkai raginami atsiimti draudimo išmokas

Bankrutavusių kredito unijų „Baltija“ ir „Namų kredito unija“ indėlininkai iki 2022 m. rugsėjo 25 d. raginami atsiimti jiems priklausančias draudimo išmokas.

Tuo atveju, jei tiek vienos, tiek kitos bankrutavusios kredito unijos indėlininkai neatsiims jiems priklausančių draudimo išmokų iki 2022 m. rugsėjo 25 d., išmokos nebebus toliau mokamos.

Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo nuostatos numato, kad indėlininko teisė į indėlių draudimo išmoką galioja 5 metus nuo indėlių draudžiamojo įvykio dienos. Indėlininkų neatsiimtos draudimo išmokos grąžinamos į Indėlių draudimo fondą.

Daugiau informacijos apie draudimo išmokų išmokėjimo tvarką galite rasti: www.iidraudimas.lt arba kreiptis į valstybės įmonę „Indėlių ir investicijų draudimas“ adresu Algirdo g. 31, Vilnius, el. paštu idf@idf.lt arba telefonu (8 5) 213 5657.

 2017 m. rugsėjo 25 d. kredito unijoms „Baltija“ ir „Namų kredito unija“ įvyko draudžiamieji įvykiai. Lietuvos banko valdyba pripažino šias kredito unijas nemokiomis ir visam laikui atšaukė joms išduotas veiklos licencijas. VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ į pasirinktą mokėjimo agentą – UAB „Medicinos bankas“ – pervedė draudimo išmokas, į kurio padalinius bankrutavusių kredito unijų „Baltija“ ir „Namų kredito unija“ indėlininkai gali kreiptis dėl jiems priklausančių draudimo išmokų atsiėmimo.

Pranešimą paskelbė: Dovilė Stoškuvienė, VĮ Indėlių ir investicijų draudimas

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą