Nekilnojamas Turtas

„KPMG Baltics“ įsikurs naujame biure „Park Town“ verslo centre

Viena didžiausių šalyje audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė „KPMG Baltics“ perkels biurą į naujas patalpas. Savo naujai būstinei Vilniuje įmonė pasirinko praėjusį rudenį atidarytą antrąjį „Park Town“ verslo centro pastatą „East Hill“.

Viso miesto panoramą atveriančiame viršutiniame, septintajame, 15 000 kv. m. ploto A klasės biurų pastato aukšte įsikurs apie 180 „KPMG Baltics“ darbuotojų.

Sutapo požiūris į tvarumą

Bendrovės direktoriaus Roko Kasperavičiaus teigimu, sprendimą persikelti į naują biurą nulėmė komandos augimas. Įmonė rugsėjį kelsis į naująsias patalpas, tapdama antrąja didžiausia pastato nuomininke.

„Mūsų komanda nuolat auga kartu su darbų apimtimis. Supratę, kad dabartinėse patalpose greitai nebeišsiteksime, pradėjome ieškoti naujų, erdvesnių „namų“. „Park Town“ verslo centras pasiūlė patogią vietą, susisiekimą, moderniai įrengtas patalpas su išskirtine aplinka, išmaniais techniniais bei inžineriniais sprendimais. Mums svarbus ir šio verslo centro požiūris į aplinkosaugą bei tvarumą, nes siekiame būti socialiai atsakingi ne tik konkrečiais darbais, bet ir kasdieniniu poveikiu aplinkai, mažindami savo veiklos CO2 pėdsaką planetoje“, – sako R. Kasperavičius.

„Park Town“ pastatų fasaduose įdiegti energiją generuojantys saulės moduliai, įrengta patalpų drėkinimo sistema, užtikrinti individualūs darbo vietos apšviestumo ir kiekvienos patalpos mikroklimato valdymo sprendimai. Verslo centro pirmasis pastatas jau įvertintas tvaraus naudojimo ir aukštų standartų BREEAM „New Construction Excellent“ sertifikatu.

„Šiuolaikiškas verslas siekia kurtis ne tik kokybe pasižyminčiuose pastatuose, bet ir kelia reikalavimus inovatyviems, moderniems, didesniu draugiškumu aplinkai išsiskiriantiems sprendimams, nes būtent tokie biurai ne tik sukuria komfortiškas darbo vietas, bet ir atspindi įmonės propaguojamas vertybes, tampa bendrovės vizitine kortele vos įžengus pro pastato duris“, – teigia projektą plėtojančios vienos didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kuriančios bendrovės „Darnu Group“ turto valdymo direktorius L. Savickas.

Anot jo, projektuojant pastatą didelis dėmesys buvo sutelktas būsimiems nuomininkams – jiems užtikrintos plačios biuro planavimo galimybės. R. Kasperavičiaus teigimu, naujojo biuro interjeras dar kuriamas, tačiau neabejotinai jis taip pat pasižymės darna ir patogumu.

„Manome, kad minimalistinės, neperkrautos erdvės yra tai, ko reikia šiuolaikiniam verslui, kad darbo aplinka netrukdytų susikaupti, bet tuo pačiu leistų jaustis komfortabiliai ir jaukiai. „Park Town“ verslo centre įsikursime viršutiniame aukšte, tad tikimės turėti erdvės pojūtį ir jausti įkvėpimą“, – pažymi įmonės vadovas.

Investavo 40 mln. eurų

„Darnu Group“ iš viso į dviejų pastatų „Park Town“ verslo kompleksą investavo 40 mln. Eur.

„East Hill“ pastate veikia aukščiausius reikalavimus atitinkanti konferencijų salė, naujos koncepcijos pietų restoranas „Lunch‘UP“ ir desertų butikas bei restoranas „SUGAMOUR“, tinklo „RE.FORMATAS“ sporto klubas. Netrukus čia įsikurs grožio salonas, drabužių valykla ir kiti kasdienius darbuotojų poreikius atliepiantys verslai.

Didžiausią plotą „East Hill“ pastate užima tarptautinė bendrovė „Yara International“. Pasaulyje pirmaujantis mineralinių trąšų gamintojas ir aplinkosaugos sprendimų teikėjas 4400 kv m. ploto patalpose įkūrė savo verslo Europoje aptarnavimo centrą. Čia taip pat įsikūrė bendrovės „TIA Technology“, „MarkMonitor“, savo biurus perkėlė „Arctic Adventure“, „Glera Game“, „Saldi kava“, „Mars Lietuva“, Lietuvos krepšinio lyga (LKL), advokatų profesinė bendrija „Wint law firm“.

Pirmajame 7,2 tūkst. kv. m ploto 7 aukštų „Park Town“ pastate veikia IT paslaugų kompanija „Alna“, darbo vietų nuomos kompanija „Regus“, bendrovės „Trans Eu Baltic“, „Fortevento“, „Tieto Lietuva“, „Inventi“ ir kitos.

Parašykite komentarą