Verslas

Kompanijos „Tikkurila“ 2023 metų spalva – empatija spinduliuojanti „Rosy Moment“

„PPG Tikkurila“ pristatė 2023 metų spalvą ir spalvų kolekciją „Color Now“. Kompanijos 2023 metų spalva „Rosy Moment“ simbolizuoja šilumą, empatiją ir geranoriškumą esantiesiems šalia. Kai mus supa nuostabūs žmonės, kasdienybė tampa rožine akimirka.

Kokia ji – 2023 m. spalva?

 2023 metų spalva pavadinta „Rosy Moment“. 

Begalinės stiliaus, tendencijų ir spalvų įvairovės kontekste norime išryškinti tai, kas paremta tikrais jausmais. Buvimas kartu ir rūpinimasis vienas kitu pripildo mus džiaugsmo ir laimės. Mūsų gyvenimas tampa prasmingas, kai esame atrama kitiems. Švelni rausva spalva „Rosy Moment“ (V413) įkūnija šilumą ir empatiją, tą trapią, bet stiprybės teikiančią akimirką, kai persipina du gyvenimai.

Metų spalva paskelbta architektų renginyje

Jau tradicija tapusį ir pastaraisiais metais virtualiai vykusį „Tikkurila“ metų spalvos pristatymą vėl pakeitė gyvas renginys, perteikiantis „Tikkurila“ 2023 metų spalvos koncepcijos esmę – bendrauti gyvai, dalintis šiltomis akimirkomis, suteikti gyvenimui spalvų.

 Architektai, dizaineriai ir aistringi spalvų mėgėjai su naujausiomis interjero spalvų tendencijomis, „Tikkurila“ 2023 metų spalva bei nauja spalvų kolekcija buvo supažindinti praėjusį ketvirtadienį interjero salone Vilniuje.

Pristatymo metu „Tikkurila“ 2023 metų spalva buvo paskelbta iš pirmų lūpų – ją virtualiai pristatė kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina Hanhisalo.

„Kelerius pastaruosius metus buvome atskirti vienas nuo kito, leidome laiką savo mažuose rateliuose. Atėjo metas ir vėl susieiti, atgaivinti bendrumo jausmą ir leisti atsiskleisti žmogiškumui bei empatijai. Gyvendami šioje Žemėje esame glaudžiai susiję vieni su kitais. Mes neišgyventume vieni ir tik kartu galime susikurti gerovę. Mus siejantis ryšys suteikia mūsų gyvenimui prasmę“, – sako kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina Hanhisalo.

Renginyje dalyvavusi architektė Akiko Tutlys pasidalijo savo spalvų pajautimu interjere ir gamtoje.

 „Kai ramiai stebi aplinką, šią spalvą aptinki gamtoje. Tada stebi, kokių kitų spalvų yra aplink. Rožinė spalva Lietuvos interjeruose nėra įprasta, bet ieškant įkvėpimo aplinkoje, galima rasti įvairių sprendimų, kaip šią spalvą įdomiai panaudoti,“ – sako architektė Akiko Tutlys. „Ši spalva ypač graži dėl atspalvių daugiasluoksniškumo. Naudočiau ją su tekstile – pavyzdžiui, šios spalvos gobelenu galite aptraukti sofą, o sieną dažyti kitomis „Tikkurila“ spalvomis iš 2023 metų splavų kolekcijos: šviesiai geltona „Wax“ (J392), tamsiai žalia „Grotto“ (M449). Taip juodai-baltai-pilkam gyvenimui suteiksite spalvų žavesio,“ – pataria Akiko Tutlys.

Renginio dalyviai galėjo išreikšti savo empatiją vienas kitam komponuodami rausvos spalvos puokštes.

Fotografė Greta Skaraitienė  Metų spalvos koncepciją įkūnijo meninėse fotografijose – šiltas dalyvių emocijas atspindinčiuose portretuose.

2023 metų spalvų kolekcija „Color Now“

2023 metų spalvų kolekcijoje „Color Now“ gausu ryškių spalvų, padedančių sukurti nuostabiai šiltą ir jaukią atmosferą. Ši įdomi kolekcija skatina nebijoti improvizuoti – išbandyti netikėtus, netgi itin drąsius spalvų derinius.

Kolekcijoje rasite sodrių ir ryškių spalvų, pvz., 2023 metų spalvą „Rosy Moment“ (V413), taip pat rausvai rudą spalvą „Kestrel“ (L478), mįslingąją „Aubergine“ (X501) ir samaninę „Grotto“ (M449). Kolekciją pagyvina gaiva dvelkiančios spalvos „Silk Road“ (S440) bei „Riviera“ (Y406) ir ryški „Magnolia“ (H320).

Patirti rožinę akimirką – tai užmegzti su kitu žmogumi ryšį ir jausti, kad kartu būti gera. Tai glaudžiai susiję su tuo, ką reprezentuoja prekių ženklas „Tikkurila“. Mes norime suteikti prasmingų spalvų namams ir erdvei, kurioje gyvename. Kai mus supa nuostabūs žmonės, kasdienybė tampa rožine akimirka.

Kompanijos „PPG Tikkurila“ projektas „Color Now“ supažindina su naujausiomis įdomiomis ir kūrybingumą skatinančiomis spalvų tendencijomis bei temomis. Metų spalva ir spalvų kolekcijos „Color Now“ pristatomos nuo 2016 metų.

 

Dėl smulkesnės informacijos prašom kreiptis:

Nuotraukų galerija https://photos.app.goo.gl/h7HFGCVs9ZdgBrir7

Daugiau idėjų rasite https://tikkurila.lt/colornow2023

 

Raivara Šemetulskytė, Tikkurila PPG marketingo vadovė Lietuvoje

Raivara.semetulskyte@ppg.com

M: +370 682 41221

Pranešimą paskelbė: Raivara Šemetulskytė, UAB TIKKURILA

Parašykite komentarą