Transportas

Kokios sąlygos keliuose laukia savaitgalį?

AB „Kelių priežiūra“ perspėja, šiandien per Lietuvą iš vakarų juda šaltas frontas, kuris atneš lietų ir šlapdribą – keliuose vis dar vyraus žiemai būdingos sąlygos.

Keliai didžiojoje Lietuvos dalyje šlapi, naktį apledėjimo tikimybė galima rytinėje šalies dalyje – Švenčionių, Ignalinos, Visagino apylinkės. Kai kur šeštadienio rytą gali susiformuoti nestiprus plikledis. Savaitgalį orai pagerės – oro temperatūra išliks teigiama, kritulių neprognozuojama, o sekmadienį pragiedrės.

Keliuose vairuotojai turi būti atidūs ne tik dėl žiemiškų sąlygų, bet ir atsiveriančių duobių. AB „Kelių priežiūra“ vien praeitą savaitę užtaisė 6693 m2 išdaužų. Daugiausiai išdaužų užtaisyta Šalčininkų, Mažeikių ir Zarasų rajonuose. Dėl silpnos, lūžtančios, byrančios kelio dangos, besiformuojančių išdaužų visoje Lietuvoje atskiruose kelių ruožuose yra taikomi greičio ir transporto masės ribojimai.

AB „Kelių priežiūra“ gauna daug pranešimų dėl duobėtų žvyrkelių. Esant palankioms oro sąlygoms žvyrkeliai yra profiliuojami.

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai gali pranešti trumpuoju tel. nr. 1871 trumpojo tel. nr. kaina 0,09 Eur/min. Kiti tel. nr. +370 5 232 9600, +370 615 49300.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Čekavičienė, AB „Kelių priežiūra“

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą