Įvairenybės,  Transportas

Kokią miško techniką rinktis Lietuvoje?

Miško priežiūros darbus drauge su UAB „Biržų žemtiekimas“ atlikti bus kur kas paprasčiau. Speciali miško technika padeda medžių kirtimo bei išvežimo darbus įgyvendinti greičiau, tvarkingiau ir kokybiškiau. Parduodama technika atitinka aukščiausius Europos Sąjungos reikalavimus, tad pirkdami galite būti tikri dėl gaunamos kokybės.

UAB „Biržų žemtiekimas“ miško technika – geriausias pasirinkimas, kadangi:

  1. Parduodama produkcija yra konkurencingomis kainomis.
  2. Garantuojamas įrangos ilgaamžiškumas, kuri gaminama tik iš aukščiausios klasės medžiagų.
  3. Suteikiamos konsultacijos padėsiančios greičiau ir tiksliau apsispręsti.
  4. Technika – daugiafunkcinė, tad jos panaudojimo galimybės labai plačios.
  5. Parduodama tik puikiai Europoje žinomų gamintojų produkcija.

Speciali miško technika palengvins Jūsų gyvenimą!

MEDKIRTĖS. Profesionali įranga padeda greitai pasirūpinti visais medienos kirtimo procesais: nuo elementaraus retinimo iki plynų laukų kirtimo darbų. Tik naudojant efektyvią bei ergonomišką techniką darbus galima atlikti greitai ir kokybiškai. Būtent tokia yra įmonės „Logset“ pasiūla. Nuo šiol įprastus medžių kirtimo darbus atlieka specializuotos medkirtės, kurios sukurtos taip, kad valdymas būtų nesudėtingas, o efektas – didelis.

Erdvi kabina leidžia patogiai stebėti medkirtės darbus, tuo pačiu įvertinti aplinką bei pasirinkti kirtimui labiausiai tinkamus medžius. Funkcionalu ir tai, kad medkirtė dažniausiai yra nedidelių gabaritų, tad galimas didelis jos mobilumas net ir labai tankiose vietose. Miškininkai pritaria, kad naudojant specialias medkirtes, dažniausiai kur kas mažiau pažeidžiamas miškas, nesutrikdoma jo mikroflora.

MEDVEŽĖS. Tai prietaisai, kurie prisideda prie efektyvaus miško kirtimo ne tik palengvindami darbus darbininkams, tačiau tuo pačiu ir saugodami gamtą. Nukirstų medžių išvežimas planuojamas atsižvelgus į floros tankį, tad daugelis įvertina tai, kad galima pasirinkti nedidelių gabaritų medvežes, kurios puikiai manevruoja net ir tankiose, medžiais apsodintose vietose. Naudojant techniką galima kur kas labiau padidinti darbo našumą ir pasiekti geresnių rezultatų.

UAB „Biržų žemtiekimas“ parduoda skirtingo dydžio medvežes, kurios sėkmingai atlaiko skirtingo sunkumo svorį. Tuo pačiu sumontuojama kabina suteikia patogias prietaiso valdymo funkcijas: įvairiapusis temperatūros nustatymas, patogi sėdynė, puikus matomumas. Visa tai padeda įprastus darbus atlikti su dideliu malonumu.

KIRTIMO GALVUTĖS. Siekiant, kad miško technika būtų funkcionali – reikalingos kirtimo galvutės. „Logset“ kirtimo galvutės išsiskiria profesionalumu, kuris padeda medieną apdoroti našiai. Galvutės gaminamos iš kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina efektyvumą. Tai reiškia, kad užtenka kur kas mažesnės galios tam, kad mediena būtų greitai nupjaunama. Tuo pačiu tokios galvutės padeda ir minimaliai sužaloti medieną, nupjauti ją kruopščiai ir labai lygiai. Jokio skirtumo kokie medžiai pjaunami: pušys, ąžuolai ar beržai – kirtimo galvutės nesunkiai įveiks bet kokio pobūdžio pjovimą.

Kodėl „Logset“?

„Logset“ – suomiška produkcija, kuria pasitiki žmonės iš viso pasaulio. Jau nuo 1992 metų parduodama profesionali miško technika, kuria džiaugiasi ir lietuviai. Įmonės tikslas gaminti ir tiekti tik aukščiausios kokybės kokybės, puikios technologijos miško ūkio prietaisus, kurie padeda supaprastinti kasdienius darbus. „Logset“ – tai, kuo pasitiki žmonės. Dar vienu laimingu klientu galite tapti Jūs!

Naudojant specialią techniką įprasti miško darbai bus kur kas greičiau įgyvendinami. Ja besidžiaugiantys verslininkai vis dar stebisi asmenimis, kurie darbus atlieka rankiniu būdu. Įsigijus techniką galima per nepalyginamai trumpesnį laiką atlikti kur kas didesnį darbų kiekį. Juolab, dirbant nesugadinama aplink pjaunamus medžius esanti aplinka, paliekami gyvūnų būstai, saugoma gamta. Manevringa technika pasiekia net ir pačias sudėtingiausias vietas: kalneliai, grioviai, šabakštynai. Miško nepriežiūros rezultatas – krūmų įsikerojimas, kurie neturi jokios naudos nei žmogui, nei pačiai gamtai. Pradžioje atlikus pjovimo bei išvežimo darbus naudojant profesionalią techniką – vėliau kirsti medžius bus kur kas paprasčiau, greičiau ir, žinoma, patogiau. Technikos kabinose sukuriama patraukli vieta žmogui reguliuoti mechanizmus. Net ir pačią karščiausią arba šalčiausią dieną buvimas kabinoje leis Jums nusistatyti reikalingą temperatūrą.

UAB „Biržų žemtiekimas” – puikus pasirinkimas. Visa kita – tai tik kompromisas.

Miško technika ir miško traktoriai – gyvenimą lengvinanti įranga. Iš plataus pasirinkimo svarbiausia atrasti tokią, kuri labiausiai tenkintų Jūsų poreikius bei galimybes. Konsultacijos su specialistais padės pasirinkti, tad įvertinkite galimybes bei kreipkitės. Atsakysime į visus Jums aktualius klausimus.

Parašykite komentarą