Transportas

„KlasJet“ Lietuvos „Eurovizijos“ atstovus „The Roop“ palaiko demonstruodami geriausius savo šokių judesius

Ar kada susimąstėte, ko reikia norint surengti malonią VIP verslo kelionę reaktyviniu lėktuvu? Nors keleiviui, besimėgaujančiam išskirtiniu aptarnavimu ir puikia virtuve, gali atrodyti jog tai nereikalauja jokių pastangų, tačiau kad tai įvyktų, būtinas kruopštus planavimas bei kiekvienos, net ir mažiausios, detalės apgalvojimas.

„KlasJet“ yra tikri tokių paslaugų ekspertai. Mūsų „nieko nėra neįmanomo“ požiūris verčia mus išsiskirti ir pademonstruoti gebėjimą patenkinti net neįprastus ir unikalius kliento poreikius. Būtent todėl „KlasJet“  nedvejodami prisidėjo prie Lietuvos nacionalinio naujienų portalo LRT.lt paskelbtos iniciatyvos „GELTONA BANGA“, raginančios visą šalį palaikyti „The Roop“ – grupę, atstovausiančią Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Roterdame gegužės 18–22 dienomis.

„KlasJet“ komanda įdėjo daugybę pastangų kurdami choreografiją vaizdo įrašui, kurį filmavo net keliose vietose – biure, būstinės miestelyje, Vilniaus oro uosto rampoje ir net viename iš unikalių kompanijos privačių lėktuvų.

Galutinis produktas yra puikiai atliktas įspūdingas pasirodymas, kuriame „KlasJet“ komandos nariai atskleidė savo kūrybinę fantaziją ir beribę energiją, norėdami parodyti paramą grupei, kuria jau dabar didžiuojasi visa šalis. Anot „KlasJet“ komandos, VIP skrydžio organizavimas nedaug skiriasi nuo šokio filmavimo. Visi vargai bei pastangos ruošiantis bei įgyvendinant projektą, nepastebimai išsisklaido ir tampa gana trumpu, tačiau nepakartojamu galutiniu produktu.

Po vaizdo įrašo premjeros „KlasJet“ vadovė Rita Domkutė sakė: „Esu labai patenkinta rezultatu ir likau tiesiog sužavėta „KlasJet“ komandos pasirodymu. Tačiau tai man nėra staigmena – mes nuolat dedame visas pastangas, kad užtikrintumėme geriausius rezultatus. Kaip komanda esame įpratę sklandžiai dirbti ilgas valandas, kad mūsų klientai, dažnai žinomos pasaulinio lygio garsenybės, gautų jų vertą kokybišką ir sklandų pasirodymą. Grupei „The Roop“ linkėdama kuo geriausios kloties Roterdame, labai džiaugiuosi matydama, kad šį kartą ir mūsų komanda gali džiaugtis pelnytu dėmesiu.“

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

Parašykite komentarą