Įvairenybės

Klaipėdos „Akropolyje“ atidaryta pirmoji „JD Sports“ parduotuvė Lietuvoje

Sportbačių karaliumi tituluojamas Jungtinės Karalystės sporto prekių parduotuvių tinklas „JD Sports“ Klaipėdos „Akropolyje“ atidarė pirmąją savo parduotuvę Lietuvoje. Sporto gerbėjai šioje parduotuvėje ras ne tik gerai žinomus, bet ir šalyje iki šiol nematytus prekės ženklus.

Klaipėdos „Akropolio“ lankytojų „JD Sports“ parduotuvėje lauks tokie prekių ženklai, kaip „Adidas“, „Nike“, „EA7“, „Pink Soda Sport“, „McKenzie“, „The North Face“, „Under Armour“, „Guess“, „Hugo Boss“, taip pat kitus prekės ženklus.  

„Jau tapo įprasta, kad žinomiausiems pasaulio prekių ženklams „Akropoliai“ tampa pirmu pasirinkimu žengiant į Baltijos šalių rinką. Taip nutiko ir šiuo atveju. Džiaugiamės, kad pasaulyje pripažintas ir sporto gerbėjų taip mylimas „JD Sports“ veiklą Lietuvoje pradeda būtent Klaipėdos „Akropolyje“ – kartu su šia parduotuve į Lietuvą atvyko iki šiol čia nematyti prekių ženklai. Esame atspirties taškas šio parduotuvių tinklo tolesnei plėtrai šalyje – tai mūsų sėkmingos veiklos įvertinimas, leidęs klientams pasiūlyti dar platesnį sporto prekių pasirinkimą“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

„JD Sports“ parduotuvių tinklas buvo įkurtas 1981 m. Jungtinėje Karalystėje ir šiuo metu veikia 29-iose pasaulio šalyse – nuo Europos iki Azijos. 2021 m. jis pirmą kartą žengė į Vidurio ir Rytų Europos šalis – Lenkiją, Rumuniją ir Vengriją. Dabar vadinamasis sportbačių karalius atkeliavo ir į Lietuvą.

„JD Sports“ yra vienas didžiausių skirtingais prekių ženklais prekiaujančių parduotuvių tinklų, turintis platų prekių ženklų asortimentą – tiek labiau žinomų, tiek anksčiau Lietuvoje dar nematytų. Čia bus galima rasti ne tik nuolatines kolekcijas, bet ir šviežiausias naujienas bei riboto leidimo prekių su garsiausių ženklų logotipais. Sporto, gatvės stiliaus, lauko drabužių ar sportinės mados (angl. atleisure) gerbėjai ras platų mėgstamų prekių ženklų pasirinkimą vienoje parduotuvėje. Avalynė ir drabužiai, kuriuos bus galima įsigyti „JD Sports“, yra skirti visiems: vyrams, moterims, vaikams ir paaugliams.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą