Verslas

Klaipėdoje atidarytas KFC restoranas siūlio neeilinį konkursą: traški vištiena visus metus nemokamai

Ketvirtadienį Klaipėdoje atidarytas pirmas uostamiestyje ir trečias šalyje drive-thru tipo „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) restoranas, kuriame mėgautis sultingais vištienos patiekalais galima net neišlipant iš automobilio. Nuo šiol šis restoranų tinklas veiks visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Panevėžyje, o šia proga vienas laimingasis galės mėgautis KFC vištiena nemokamai visus metus.

Kaip teigia KFC restoranus Lietuvoje valdančios „Apollo Group“ plėtros vadovas Tadas Račkauskas, su KFC restorano atidarymu visai šalia Centrinio Klaipėdos keltų terminalo, adresu Minijos g. 90, išdidžiai užbaigtas restoranų tinklo įžengimo į šalies rinką etapas.

„Dabar 150 tūkstančių klaipėdiečių gali mėgautis ilgai lauktais ikoniškais KFC vištienos patiekalais patogioje miesto vietoje neišlipę iš automobilio – maistas tiekiamas tiesiai į transporto priemones drive-thru principu“, – apie restorano vietos pasirinkimą ir privalumus kalba plėtros vadovas.

Uostamiestyje atidaryto KFC restorano valgiaraštyje atsidūrė visi geriausi ir jau legendomis tapę šio restoranų tinklo vištienos patiekalai: puikiai atpažįstamas, aštrių sparnelių, traškių lazdelių arba originalaus recepto kulšelių pilnas KFC kibirėlis bei populiarusis „Zinger“ sumuštinis. Be jau legenda tapusių patiekalų kiekvieno skoniui įtiksiantys sumuštiniai bei tortilijos, bei kiti iš šviežios, sultingos ir kruopščiai atrinktos vištienos pagaminti, Lietuvoje ir svetur pamėgti traškios vištienos skanėstai.

Šiais patiekalais pasimėgauti bus galima ne tik neišlipant iš automobilio, bet ir jaukiai įsitaisant modernaus restorano viduje – klientai traškią vištieną ragauti galės dviejų aukštų restorane arba terasoje, nuo kurios atsiveria vaizdas ir į Kuršių marias. Siekiant užtikrinti kuo įmanoma greitesnį užsakymų įvykdymo procesą ir sklandų darbą, restorane taip pat veikia užsakymus priimantys skaitmeniniai savitarnos kioskai.

KFC restorano Klaipėdoje atidarymo proga net dvi savaites vyks speciali kampanija, kuriai pasibaigus vienas laimingasis galės visus metus nemokamai skanauti KFC patiekalus. Dalyvauti akcijoje išties paprasta: per dvi savaites nuo KFC restorano Klaipėdoje atidarymo, iki pat gegužės 4 dienos, jame reikia užsisakyti bet kurį patiekalą, o pirkimo kvitą su ant jo užrašytais asmeniniais kontaktais įmesti į restorane esantį „Laimės kibirėlį“. Tikslios dalyvavimo sąlygos skelbiamos „KFC Lietuva“ tinklalapyje.

Kaip akcentuoja T. Račkauskas, Lietuvoje veikiantys ir tik Klaipėdoje atidarytas KFC restoranas yra ambicingo tinklo augimo plano Baltijos ir Šiaurės šalyse dalis. Jo tikslas – įkurti 27 restoranus. Šiuo metu Baltijos šalyse veikia – 21 restoranas, o 7 iš jų yra įsikūrę Lietuvoje.

Kompanijos „Yum! Brands“ valdomas KFC yra pasaulinis vištienos restoranų tinklas, skaičiuojantis dešimtmečius trunkančią sėkmės istoriją. Viskas prasidėjo nuo vieno restorano Kentukio valstijoje JAV, o dabar išaugo į virš 21 tūkstančio restoranų tinklą daugiau nei 130 valstybių visame pasaulyje. Daugiau informacijos internetiniu adresu www.kfc.lt.

Baltijos šalyse KFC restoranų valdymo teisės priklauso didžiausiai regione Estijos pramogų bendrovei „Apollo Group“. Grupei taip pat priklauso 14 kino teatrų, 9 itališko maisto restoranai „Vapiano“, 6 sporto ir pramogų centrai „O’Learys“, 18 „Apollo“ prekės ženklo knygynų, 9 sulčių barai „Blender“, 3 ledų barai „Ice-Café“, 2 boulingo klubai ir visai neseniai pramogų ir prekybos centre „Ozas“ Vilniuje atidarytas naujos koncepcijos pramogų centras „Action!“ bei Rygoje, prekybos ir pramogų centre „Domina Shopping“, atidarytas didžiausias Baltijos šalyse pramogų centras po stogu „Apollo Super Skypark“.

 

Papildoma informacija:

Anett Kutti

KFC Marketing manager for Baltics

Anett.Kutti@kfceesti.ee

+372 52 229 91

Pranešimą paskelbė: Karina Bernadickaitė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą