Verslas

„KITKAT Ruby”: pasaulinė naujovė šokolado rinkoje – ketvirtoji šokolado rūšis – atkeliauja į Lietuvą

Pirmasis pasaulyje „Ruby” šokoladas atkeliauja į Lietuvą. Tai ketvirtoji šokolado rūšis, šalies parduotuvių lentynose atsirasianti šalia tamsaus, pieniško ir balto šokolado. Po sėkmingo debiuto Japonijoje, Pietų Korėjoje ir kitose Europos šalyse, „Nestlé Lietuva“ didžiąją šokolado industrijos naujovę  – „KitKat Ruby“ šokolado batonėlį  –  pristato ir Lietuvos šokolado mylėtojams.  

Šveicarų šokolado meistrai kompanija „Barry Callebaut“ sukūrė inovaciją – ketvirtą šokolado rūšį „Ruby“, pagamintą iš  iš „Ruby“ kakavos pupelių. Naujojojo šokolado spalva išgaunama natūraliai, nenaudojant  dažiklių ar skonio priedų. „Ruby“ šokoladas buvo tobulinamas daugiau kaip dešimtmentį. „KITKAT“ yra pirmasis prekės ženklas pasaulyje, pritaikęs „Ruby“ šokoladą.  

Lietuva yra viena iš pirmųjų Europos šalių, kurioje jau netrukus bus galima įsigyti šios šokolado naujovės. Tai oficialiai bus pirmas kartas, kai mūsų šalyje bus galima įsigyti ir paragauti „Ruby“ šokolado.

Lietuviai – atviri naujovėms

„Lietuvos šokolado rinka yra atvira naujovėms, pastaruoju metu gamintojai siūlo vis daugiau netikėtų ir įdomių skonių, todėl dabar itin palankus metas pristatyti visišką inovaciją – ketvirtąją šokolado rūšį. Praėjus vos keturiems mėnesiams po „Ruby“ šokolado išradimo, „Nestlé“ tarptautinės komandos sukūrė pirmąjį produktą. Džiaugiamės galėdami pristatyti šią inovaciją vartotojams,“ – sako „Nestlé Baltics“ Personalo ir Korporatyvinių reikalų vadovė Ariana Rastauskaitė.

Pagrindinė naujojo „Ruby“ šokolado tikslinė grupė Lietuvoje yra „įžvalgūs atradėjai“ (angl. discerning discoverers) – žmonės nuo 20 iki 40 metų, kurie mėgsta išbandyti naujus dalykus. Tačiau, kaip pažymi A. Rastauskaitė, tai yra puiki naujovė visiems šokolado mėgėjams.

Didžiulė sėkmė Japonijoje

Pirmieji pasaulyje „KITKAT Chocolatory Sublime Ruby“ šokolado batonėliai buvo pristatyti Japonijoje ir Pietų Korėjoje šių metų sausio 18 dieną. Ši rinka buvo pasirinkta, nes yra brandi ir jos vartotojai yra linkę išbandyti naujus, įdomius skonius: Japonijoje galima paragauti daugiau kaip 350 skirtingų „KitKat“ skonių, tokių kaip žaliosios arbatos, vasabių ar netgi suši.

„Ruby“ šokolado pristatymas sukėlė didžiulį susidomėjimą – per pirmąją savaitę šokolado batonėliai būdavo išparduodami per 30 minučių nuo specializuotų parduotuvių darbo laiko pradžios. „Ruby“ šokolado pristatymui specializuota šokolado parduotuvė „KitKat Chocolatory“ Japonijoje pasirinkta dėl sąsajos tarp savo pozicijos – prabangiausios pasaulyje populiaraus „Kitkat pagaminta Japonijoje“ prekės ženklo linijos – ir „Ruby“ šokolado inovacijos.

Investicijos į naujus gamybos įrenginius

Paskelbusi apie naująjį „Ruby” šokoladą, „Nestlé” taip pat pranešė apie 40 milijonų eurų vertės investiciją, skirtą modernizuoti Hamburgo Wandsbek rajono gamyklai. Tai yra didžiausia „Nestlé” šokolado gamykla Europoje. Čia taip pat bus gaminamas ir „KITKAT Ruby“ šokolado batonėlis, skirtas Europos rinkai.  

Po premjeros Didžiojoje Britanijoje balandžio 16 dieną, per artimiausius mėnesius naujasis „Ruby“ šokolado batonėlis bus pristatytas kitoms Europos rinkoms. Lietuvos parduotuvių lentynose šis šokoladas pasirodys gegužės mėnesio antroje pusėje.

Apie „Nestle“

„Nestlé“ yra didžiausia pasaulyje maisto ir gėrimų kompanija. Ji veikia 189 pasaulio šalyse, o jos 323 000 darbuotojai yra pasišventę „Nestlé“ tikslui – gerinti gyvenimo kokybę ir prisidėti prie sveikesnės ateities. „Nestlé“ siūlo platų produktų ir paslaugų spektrą žmonėms ir jų augintiniams. Tai yra daugiau nei 2000 prekių ženklų, tokių kaip „Nescafé“, „Nespresso“ ar „Maggi“. Komapijos sėkmę lemia „Mitybos, Sveikatos ir Gyvenimo kokybės“ strategija. „Nestlé“ būstinė yra Šveicarijos Vevė mieste, kur ji buvo įkurta prieš daugiau kaip 150 metų.

Pranešimą paskelbė: Agnė Kalinkaitė, BVRG Burson – Marsteller

Parašykite komentarą