Įvairenybės

Kitaip panaudojamos kanceliarinės prekės

Turbūt visi vaikystėje mėginome sukioti magnetofono kasetę pieštuku, ar laikėme tušinuką imituodami mikrofoną ir dainavome atsistoję ant sofos. Na, iš ties, kanceliarinės prekės yra naudojamos visaip ir tikrai ne visada pagal paskirtį. Juk iš ties smagu pažaisti biure, pertraukos nuo darbo metu, tam kad atsipalaiduoti ir numalšinti nervus. Svarbu, aišku tik nepamiršti tiesioginių savo pareigų, bet prisiminti dienas, kai darbas net nerūpėjo, tikrai gera, o dar pažaisti, taip kaip žaidėme vaikystėje turbūt norėtume ne vienas.

Kažkada buvo dainuojama, jog „Reikėjo berniukams, padangių žydrų“, ir iš tiesų, ne vienas mažas berniukas svajojo tapti kosmonautu ar lėktuvo pilotu. Tai viena nesikeičiančių svajonių ir dabar, berniukai svajoja pakilti į dangų ir pajusti beribę laisvę. Gaila, bet retam ši svajonė išsipildo. Dabar, jei skrendame, tai tik keleivio sėdynėje ir tą išsvajotą beribę laisvę jaučia kažkas, kas yra piloto kabinoje. Bet, jei vis gi yra noro pačiam pasijusti pilotu, galima sukryžiuoti tušinuką ir liniuotę ir gausite agregatą panašų į lėktuvėlį, tad galite jį paskraidinti po darboviete slapta ir prisiminti tas jaunas ir nerūpestingas dieneles. Be to, juk visi moka daryti popierinius lėktuvėlius, vienu ar kitu būdu, tad drąsiai galima ir papokštauti paleidžiant vieną jų į kolegą. Tik reikėtų pasistengti, kad kolega būtų su humoro jausmu, nes niekas nenori, kad pokštai gadintų darbo atmosferą.

Taip pat, vaikystėje buvo populiaru apsimesti riteriais ir pagaliais, kurie imitavo kardus, kautis. Kiekvienas berniukas, manau, yra bandęs ir išsidrožti kardą. Riteriai iš ties žavi vaikus, be to, ugdo džentelmeniškumo ir garbingumo, tad nei vienas vaikinukas nėra jų išvengęs. Filmukai, knygos – prie riterių vienaip ar kitaip yra prisilietę visi. Na, šiandien, tikrai keistai atrodys, jei du kostiumuoti vyrai pasiims pagalius nuo žemės ir pradės plakti vienas kitą vidury biuro, bet visai kitas vaizdas susidarys, jei du vyrukai pasiims po pieštuką ir tyliai imituos kovas kardais. Juk smagu, primena vaikystę ir blaško mintis.

Na svarbiausia prisiminti, jog kanceliarinės prekės yra sukurtos darbui, o ne žaidimams, bet niekas nesako, kad su jomis negalima žaisti. Kartais bežaidžiant su tušinuku ir lipnia juosta gimsta genialiausios marketingo idėjos. Be to, juk sakoma, kad berniukai lieka berniukais, tik žaislai keičiasi. Vyrams iš ties sunku subręsti, moterys yra tie į protą vyrus vedantys sutvėrimai, bet kai jų nėra šalia, tada vyrukai drąsiai gali užsiimti savo nebrandžia veikla. Gebėjimas suderinti pramogą su darbu yra itin sveikintinas, o darbe, kuris reikalauja kūrybiškumo, tikrai verta pažaisti su kanceliarinėmis prekėmis, juk idėjas gamina judesys, o ne stagnacija.

Parašykite komentarą