Buitis, Namai

Kiek kainuoja kokybiški minkšti kampai?

Šiandien tęsiame praėjusio straipsnio temą apie minkštus kampus. Kiek gi kainuoja minkštas kampas? Ar verta jį pirkti? Taigi, minkštų kampų kainos prasideda nuo penkių šimtų eurų ir gali siekti kelis tūkstančius eurų, Viskas priklausys nuo minkšto kampo gamintojo ir tikslaus jo modelio. Vieni minkšti kampai kainuoja pigiau, kiti brangiau. Taigi kas lemia jų kainą? Kiekvienas klientas nori įsigyti tokius minkštus kampus, kurie suteiktų jaukumo jausmą. Norisi, kad namuose būtų patogu. Ne visų gamintojų minkšti kampai suteikia tokį patogumą. Juk kai kurie minkšti kampai yra nelabai patogūs. Taigi, kas lemia minkštų kampų kainą? Vienas geriausių palyginimų, tai jog minkštų kampų kaina nustatoma pagal tikslų jo modelį. Vieni modeliai pigesni, kiti brangesni.

Kiek gi kainuoja minkštas kampas?

Jeigu klientų paklaustumėte šio klausimo, vieni kaip jau minėjome pasirinktų penkių šimtų kainą, kiti kas mokėjo brangiau, sakytų, kad jų minkštas kampas kainavo tūkstantį eurų. Tiek vieni, tiek kiti klientai yra teisus. Lietuvoje turime gerą situaciją, nes minkštų kampų parduotuvių yra iš tiesų daug. Pirmiausia galime rinktis baldų prekybos centrus. Jų nėra daug, bet kiekviename tokiame centre rasite daug baldų gamintojų. Antras variantas, tai baldus ieškoti specializuotose baldų parduotuvėse. Ne kiekvienas gamintojas tokias turi, tačiau tie kurie turi siūlo daug išskirtinių baldų už konkurencingas kainas. Trečiasis variantas, tai elektroninės baldų parduotuvės. Pasinaudojome “Google” paieškos sistema ir vos per kelias minutes radome daugiau nei dvidešimt skirtingų baldų parduotuvių. Juose siūlomas itin didelis produkcijos asortimentas. Kiekvienas baldas turi daug variacijų. Galima rinktis ne tik skirtingus vieno baldo modelius, tačiau ir rinktis spalvas. LEOJAR, tai tik vienas baldų pardavėjo pavadinimas. Internete galite rasti daug skirtingų gamintojų, kurių produkcija yra aukščiausio lygio.

Ar verta pirkti minkštus kampus?

Ko gero tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, Ar verta pirkti minkštą kampą? Gal geriau sofa-lova? Taigi, viskas priklauso nuo to koks jūsų kambario dydis. Jeigu turite daug erdvės, tuomet jums geriausiai tinka sofa lova, tačiau jeigu erdvė nėra itin didelė, tuomet rekomenduojame rinktis minkštą kampą. Bus ne tik patogiai išnaudota kambario erdvė, tačiau ir turėsite išskirtinės kokybės baldą. Aišku, viskas priklauso kokį minkštą kampą pasirinksite. Yra tikrai didelių modelių, kurie tinka tik didelėms erdvėms. Ne kiekvienas klientas gali rinktis tokius baldus. Juolab, kad ir ne mažai kainuoja. Kaip jau minėjome, tokių baldų kaina priklauso nuo pačio pardavėjo ir gamintojo kainodaros.

Parašykite komentarą