Kelionės

Keliaujame į Beneliukso šalis

Tie, kas nėra dar buvę Olandijoje ar Belgijoje, galime pasakyti, kad šios valstybės dar kitaip vadinamos Beneliukso šalimis. Šios valstybės yra įsikūrusios vakarų Europoje, todėl daugelis lietuvių jau yra jas aplankę. Kiek kainuoja kelionė į šias šalis? Viskas priklausys su kuo keliausite. Nuvykti į Beneliukso šalis galima lėktuvu, traukiniu, autobusu ar vykstant mikroautobusu. Kaip norėsite keliauti priklausys jau nuo jūsų. Galima pasakyti, kad pigiausiai kelionė bus mikroautobusu, todėl daug lietuvių taip ir keliauja. Kelionės kaina svyruoja nuo šešiasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Viskas priklauso nuo laiko kada vykstate. Jeigu iš anksto pasirūpinsite kelionės bilietų, tuomet tokia kelionė gali kainuoti vos septyniasdešimt eurų. Ar verta keliauti mikroautobusu? Pagrindinis privalumas, tai greitis. Norint nuvykti į Olandiją ar Belgiją jums prireiks vos vienos paros. Beneliukso šalis pasieksite operatyviai. Kelionės mikroautobusais yra patogios ir kas svarbiausia saugios. Patyrę vairuotojai kasdiena važinėja nustatytais maršrutais, tad jie puikiai išmano savo darbą.

Kelionė į Olandija

Geriausia tokią kelionę planuoti šiltuoju metu laiku. Būtent liepos, rugpjūčio mėnesiais daugiausiai keliautojų keliauja į šias valstybes. Olandijoje yra daug pramogų ir daug lankytinų vietų. Čia geras klimatas, tad nebus šalta. Vasaros sezonu čia apsilanko virš kelių milijonų turistų. Olandija garsėja savo alumi, sūriais, bei gėlėmis. Šioje valstybėje yra taip pat vienas didžiausių pasaulio uostų. Roterdamas, tai miestas uostas. Čia kiekvienais metais yra pervežama didžiulis kiekis krovinių. Olandija taip pat garsėja tuo, kad čia laisvai prekiaujama kanapėmis. Leidžiami silpni narkotikai. Daugelis jaunimo todėl čia ir vyksta, kad galėtų išbandyti ir pajausti ką reiškia gerai atsipalaiduoti.

Kelionė į Belgiją

Belgija yra Europos sąjungos svarbiausia valstybe. Čia įsikūrusios visos valdymo struktūros. Briuselyje, galite rasti daug institucijų, kurios užsiima Europos sąjungos valdymu. Kaip ir Olandija, Belgija yra priskiriama prie Beneliukso šalių. Tai palyginti maža valstybė, kurioje yra nedaug gyventojų. Tačiau ši valstybė yra populiari turistiniuose maršrutuose. Čia galima daug pamatyti. Galite rasti ne vieną muziejų. teatrą. Keleivių pervežimo kompanijos, kiekvienais metais perveža didžiulius kiekius keleivių ir jie visi vyksta į Belgija. Tai valstybė, kuria privalote pamatyti. Prieš sudarinėdami savo kelionių žemėlapį, būtinai įtraukite šią valstybe. Turėsite daug gražaus laiko ir daug pamatysite. Keliai šioje valstybėje yra geros būklės, todėl susisiekimas yra puikus.

Parašykite komentarą