Sveikata

Keli patarimai prieš botokso injekcijos procedūrą

Kiekviena iš mūsų jaučiasi labiau pasitikinti savimi, kai turi gražią ir išpuoselėtą odą. Tai paskatina mus labiau pasitikėti savimi, tačiau, tikriausiai, dažnai kyla klausimas, kuris produktas būtų naudingiausias mūsų grožiui? Juk dabar esama tokio plataus pasirinkimo spektro. Norisi išsirinkti geriausius rezultatus atnešančius produktus. Deja, ne visuomet net brangiausiais kremais galima pasiekti norimą rezultatą.

Gera žinia, kad tobulėjančios technologijos mums leidžia rinktis įvairesnes grožio procedūras, kurios atneša didesnį efektą iškart ir išsilaiko ilgiau, kai  kremai nebepajėgūs išspęsti problemos. Viena tokių procedūrų yra botokso injekcijos.

Jei nesate anksčiau girdėję apie šias procedūras, nenusiminkite, supažindinsime su ja ir patarsime, kaip geriau pasiruošti šiai procedūrai. 

Botulino injekcijos

Botulino toksino injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti maždaug 20-30 minučių. Odos plotai, kuriuose bus leidžiamas botulino toksinas yra patepami anestezuojančiu tepalu. Po keleto minučių plona adata preparatas tam tikromis dozėmis yra suleidžiamas į numatytas vietas kaktos, akių, nosies, lūpų ar smakro zonose. Taip pat pažastų, delnų ar padų vietose, jei tai injekcija nuo prakaitavimo.

Botulino toksino injekcijos atliekamos ne dažniau nei du kartus per metus, t.y. maždaug kas 6 mėnesius. Paprastai poveikis trunka iki pusės metų, vėliau jis palaipsniui silpnėja. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, procedūrą patariama kartoti.

Botulino toksinas dažniausiai pradeda veikti per 24-72 val.,  pilnai suveikia 2 savaičių bėgyje, o rezultatą vertinti reikia po 3 savaičių. 

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūra?

Šią procedūrą rekomenduojama atlikti, jei norite sumažinti dėl amžiaus atsirandančių raukšlelių.  Jei jums pasireiškia padidėjęs prakaitavimas pažastyse, pėdose ar rankose ir trukdo kasdienę veiklą. Taip pat šią procedūrą rekomenduojama atlikti ne tik estetiniais sumetimais, ar sprendžiant problemas susijusias su padidėjusiu prakaitavimu, bet ir klinikiniais tikslais, norint išvengti migreninių skausmų bei raumenų spazmų.

Kaip pasiruošti procedūrai

Kaip ir prieš kiekvieną jums atliekamą procedūrą rekomenduojame surinkti kuo daugiau informacijos, tai jums padės jaustis ramesnei. Pasitarkite su gydytoju. Būkite gydytojui atviri apie vartojamus vaistus ar papildus, kai kurių vaistų vartojimą Jums gali reikėti nutraukti. Prieš ir po procedūros dvi paras draudžiama rūkyti ir vartoti alkoholį. Botokso injekcijos tobulai išlygina veido odą

Jeigu Jus vargina kūno raukšlės, į pagalbą galite pasitelkti botokso procedūras. Botoksas yra patvirtintas FDA, o rezultatais patenkinti net keli milijonai žmonių. Greiti rezultatai

Jei nepasižymite kantrumu, tai irgi ne bėda. Po botulino procedūros lygią odą išvysite prabėgus vos 2-7 dienoms, o pasiekti galutiniam rezultatui prireikti palaukti iki 2 savaičių.

Nedidelė rizika

Jei nevartojate vaistų, esate sveikas ir energingas žmogus – drąsiai galite žengti botokso injekcijų keliu. Didžiausia rizika iškyla, kai neatsargiai renkatės specialistą. Kartais nelicencijuoti specialistai naudoja nekokybišką botoksą, neišmano žmogaus anatominių subtilybių ir negeba tinkamai parinkti taškų leidimui, tokia nekompetencija tikrai gali pakenkti Jūsų organizmui. Todėl prieš einant darytis botokso injekcijos, atidžiai perskaitykite ir pasidomėkite, kur žadate vykti. 

Botokso injekcijos yra saugios, tad galite drąsiai žengti šiuo keliu.  Plačiau pas mus.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą