Įvairenybės,  Kelionės

Keleivių pervežimas į Angliją

Nuo tada kai Anglija tapo antraisiais lietuvių namais, kelionės į Angliją tapo įprastu reiškiniu. Aplankyti giminaičius, apsipirkti, aplankyti kultūrinius objektus. Kelionės tikslų skatinančių vykti į lietuvių mylimą Britaniją tikrai nemažai. Tačiau kokį pervežimo būdą pasirinkti ir kaip susiplanuoti viską taip, kad nereikėtų iki paskutinio cento iškrapštyti taupykles?

Nepaneigsime, jog lietuviai pragmatiški ir viską apskaičiuojantys žmonės. Ir tai būdinga tikrai ne vien suvalkams. Krizės atakuojamoje, mažų atlyginimų šalyje visuomet buvo ieškoma pigesnių keleivių pervežimo į Angliją bei pervežimo iš Anglijos į Lietuvą būdų. Pastaruoju metu šiuo atradimu tapo keleivių pervežimas maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva mikroautobusais.

Kodėl kelių transportas, o ne oro? Yra keletas svarių priežasčių nulėmusių pasirinkimą naudotis pervežimo į Angliją paslaugomis, o ne lėktuvų skrydžiais. Štai pora iš jų:

Pigesnė kelionė.
Žiūrėdami į pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus kyla noras ginčytis, jog lėktuvu pigiau? Tuomet ramiai paskaičiuokite kiek kainuoja kelionė nuo namų iki reikiamos vietos Anglijoje. Vien, sakykime nuo Klaipėdos iki Vilniaus oro uosto kainuoja kone puse skrydžio kainos, o dar automobilio saugojimas aikštelėje… Vykstate taksi? Kaina taip pat nemaža, ypač jei vykstate iš tolimesnių nuo oro uosto rajonų. Tuo tarpu keleivių pervežimas iš Lietuvos į Angliją ir atgal vykdomas nuo durų iki durų, tad viskas įskaičiuota į kainą ir galutiniame rezultate ji gaunasi mažesnė (nebent gyvenate oro uosto pašonėje ir kelionė iki oro uosto jums nieko nekainuoja).

Neribotas bagažas.
Nėra nieko baisiau kaip kankintis bandant įsitekti į duotus oro uosto bagažo išmatavimus ir svorio limitus. Juk reikia ir sau kelis rūbelius bei dantų šepetuką įsidėti, lankomiems draugams ar giminaičiams lašinukų įdėti, o dar dovanos, lauktuvės, kiti gėriai… O oro uoste kiekvienas papildomas kilogramas aukso vertės. Tuo tarpu keleivių pervežimą į Angliją organizuojančios įmonės kaip savo privalumą pristato neribojamą lagaminų kiekį ir svorį. Aišku proto ribose. Juk kam sveiko proto žmogui reiktų 4 tarpatlantinių skrydžių lagaminų trijų dienų kelionei į Angliją?

Keleivių pervežimas į Angliją vykdomas reguliariai. Kvalifikuoti vairuotojai ir patogus transportas leidžia garantuoti, jog kelionė į Angliją neprailgs ir bus patogi.

Parašykite komentarą