Verslas

Keičiasi pasaulinės personalo sprendimų bendrovės „Manpower“ padalinio Lietuvoje vadovė

Darbą pradeda nauja pasaulinės personalo sprendimų bendrovės „Manpower“ vadovė – Lietuvos padalinio direktore tapo Živilė Švežauskienė, iki tol ėjusi personalo sprendimų skyriaus vadovės pareigas.  Ji pakeitė ilgametę „Manpower“ Lietuvoje vadovę Boženą Petikonis-Šabanienę.

Ilgametę patirtį personalo sprendimų srityje sukaupusi naujoji direktorė prie tarptautinės bendrovės prisijungė dar 2019-aisiais. Ž. Švežauskienė užtikrina, jog „Manpower“ Lietuvoje ir toliau išliks viena etiškiausių bei skaidriausių įmonių, teikiančių aukštos kokybės personalo sprendimų paslaugas.

„Sukaupiau daug patirties personalo valdymo srityje, o tik prisijungus prie „Manpower“ komandos teko iškarto įšokti į direktorės batus. Tada į motinystės atostogas išėjusią direktorę Boženą pavadavau daugiau nei vienerius metus. Taigi, per šį laikotarpį įgavusi visokeriopos patirties ir dar stipriau pajautusi, kad „Manpower“ yra ta kompanija, kurios vertybės ir požiūris pilnai sutampa su mano pačios, drąsiai ir užtikrintai perimu įmonės vairą. Šiuo metu turime tvirtą poziciją ir kryptingą matymą, kur link einame. Sieksiu ir toliau puoselėti mūsų vertybes – žmones, žinias bei inovacijas. Sukūrėme atskiras komandas, kurios tikslingai orientuojasi į IT, inžinerijos, finansų bei pardavimų pozicijas. Todėl tik dar labiau stiprinsime šias sritis, tęsdami įsivažiavusius projektus. Esame profesionalų komanda, kuri visapusiškai atliepia klientų poreikius bei konsultuoja visus besikreipiančius“, – teigia Ž. Švežauskienė.

Ilgametė „Manpower“ direktorė B. Petikonis-Šabanienė tiki, jog dabar yra tinkamiausias laikas permainoms.

„Pastaruosius 15 metų dirbdama personalo sprendimų srityje, stebėjau tikrų tikriausią Lietuvos darbo rinkos transformaciją. Nuo įsidarbinimų tik per pažintis iki profesionalių darbuotojų atrankos paslaugų išvystymo, nuo gyvenimo aprašymo atnešamo į biurą ar atsiunčiamo faksu iki kandidatavimo per „LinkedIn“ paskyrą, nuo mūsų šalies suvokimo kaip pigios darbo jėgos lokacijos iki didžiulių investuotojų atėjimo dėl mūsų aukščiausios talentų kvalifikacijos bei lietuviškų „vienaragių“ atsiradimo. Esu laiminga, kad dalyvavau šiuose pokyčiuose atstovaudama „Manpower“, kuri Lietuvoje šiuo metu yra lyderis specialistų atrankos ir įdarbinimo srityje“ – teigia B. Petikonis-Šabanienė.

Ji teigia, jog toliau savo karjerą tęsia nenutoldama nuo personalo ir lyderystės sričių: „Žinau, kad laukia dar daugiau atradimų ir projektų stiprinant Lietuvos bei mūsų regiono talentus, kurie prisideda prie teigiamų pokyčių vadinamojoje ESG (anglų k. aplinkosaugos, socialinės atsakomybės bei gerosios valdysenos) srityje“, – pasakoja B. Petikonis-Šabanienė.

Pranešimą paskelbė: Evelina Mišeikytė, Komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“

Parašykite komentarą