Verslas

Keičiasi komunikacijos agentūros „Nova media“ akcininkų struktūra

Keičiasi komunikacijos agentūros „Nova media“ akcininkų struktūra ir vadovas. „Nova media“ vykdomoji partnerė Lina Venskaitytė pardavė turėtas agentūros akcijas ir palieka bendrovės direktorės pareigas. Agentūros valdymą perima trys partneriai: Arijus Katauskas, Kristina Juostaitė-Jurgilė ir Laura Gabrilavičiūtė. Vykdomojo partnerio poziciją ir direktoriaus pareigas užims A. Katauskas. 

„Komandos vardu, noriu padėkoti Linai už tai, kokia agentūra yra šiuo metu. Jos indėlis į agentūros vystymąsi ir pasiektus rezultatus yra neįkainojamas. Ilgamečiai agentūros partneriai tęs kryptingą agentūros plėtrą – esame sukaupę strateginių kompetencijų, leidžiančių numatyti skirtinguose sektoriuose veikiančioms verslo įmonėms aktualius komunikacinės aplinkos pasikeitimus ir į juos reaguoti pasiūlant savalaikius sprendimus. Išlaikysime ir toliau stiprinsime skirtingų komunikacijos sričių kompetencijas: strateginės komunikacijos, reputacijos valdymo, vidinės komunikacijos, vizualinio identiteto kūrimo, krizinių situacijų valdymo ir kitas“, – sako „Nova media“ vykdomasis partneris A. Katauskas.

A. Katauskas yra vienas iš agentūros įkūrėjų ir partnerių nuo jos veiklos pradžios 2008-aisiais. L. Venskaitytė buvo agentūros vykdomoji partnerė ir ėjo direktorės pareigas nuo 2009 m. L. Gabrilavičiūtė ir K. Juostaitė-Jurgilė prie „Nova media“ partnerių komandos prisijungė atitinkamai 2017 ir 2018 metais. 

„Apsisprendžiau atverti naują profesinio gyvenimo etapą, kuriam agentūroje „Nova media“ sukaupta patirtis, tikiu, bus labai vertinga. Kartu su talentinga komanda daugiau kaip dešimtmetį dirbome su skirtingų įmonių ir organizacijų komunikacijos projektais, siekiant paskatinti pokyčius ir kurti pridėtinę vertę. Agentūroje teko ne tik asmeniškai tobulėti kaip profesionalui ir vadovui, bet ir prisidėti prie kitų komunikacijos specialistų ugdymo. Išeidama pasitikti naujų profesinių galimybių didžiuojuosi kartu su komanda sukurtu ilgalaikiu rezultatu ir iškelta aukščiausia kartele komunikacijos paslaugų kokybei bei suderinamumui su klientų verslo poreikiais“, – sako L. Venskaitytė.

Komunikacijos agentūra „Nova media“ paslaugas Lietuvos ir užsienio verslo klientams teikia nuo 2008 m. Agentūra, bendradarbiaudama su partnerių tinklais, taip pat teikia komunikacijos paslaugas Baltijos šalyse ir visoje Europoje. „Nova media“ dirba su verslo įmonėmis ir organizacijomis iš draudimo, finansų, farmacijos, transporto bei kitų sektorių. 

„Nova media“ priklauso Komunikacijos industrijos asociacijai ir 2020 m. yra pelniusi asociacijos Veiklos standarto įvertinimus kaip Atsakinga, Atskaitinga, Skaidri, Tobulėjanti ir Visuomeniška agentūra.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

Parašykite komentarą