Verslas

Keičiasi „Bitė Group“ finansų direktorius

Keičiasi telekomunikacijų ir žiniasklaidos verslus valdančios – „Bitė Group“ – finansų direktorius. Naujuoju „Bitė Group“ finansų direktoriumi skiriamas Kęstutis Gailius, pareigose keičiantis Arūną Dūdą, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

„Arūnas Dūda atliko didžiulį darbą suvaldydamas Grupės finansus ekonominių sunkmečių ir spartaus augimo metais, išleidžiant ne vieną obligacijų emisiją, pristatant mūsų verslą investuotojams iš viso pasaulio. Arūnas subūrė stiprią finansų komandą, kurioje išaugo daugybė ne tik puikių specialistų, bet ir vadovų“, – dėkodamas Grupės vardu sako Pranas Kuisys, „Bitė Group“ generalinis direktorius.

Šiandien prie „Bitė Group“ finansų komandos prisijungia didelę finansų valdymo patirtį skirtingose įmonėse ir versluose sukaupęs Kęstutis Gailius. K. Gailius balandžio 20 dieną bus paskirtas naujuoju „Bitė Group“ finansų direktoriumi. Iki to laiko Grupės finansams ir toliau vadovaus Arūnas Dūda.

„Kęstučiui linkiu sėkmės priimant naujus iššūkius ir realizuojant galimybes“, – pridūrė P. Kuisys.

K. Gailius daugiau kaip 4 metus vadovavo Lietuvos verslininkų valdomo prekybos tinklo Lenkijoje „Stokrotka“ finansams, įgyvendino ne vieną įsigijimą, buvo valdybos nariu. Prieš tai Kęstutis ėjo „Maxima LT“, taip pat „Lidl Lietuva“ finansų direktoriaus pareigas, prieš tai dešimtmetį dirbo pasaulinėje konsultacijų bendrovėje „EY“.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”

Parašykite komentarą