Renginiai

„Kauno autodienos 2016 ”: naujausių automobilių varžybos dėl vairuotojų dėmesio

„Kauno autodienos 2016 ”: naujausių automobilių varžybos dėl vairuotojų dėmesio

Kas dvejus metus vykstanti paroda „Kauno autodienos“ vėl kviečia į Kauno „Žalgirio“ areną. Automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų bendrovės tradiciškai pristatys geriausius savo produktus. Lankytojų laukia naujų modelių premjeros, retų istorinių ir perdirbtų automobilių pasirodymai.

Nuo 1998 metų savo istoriją skaičiuojanti paroda šiemet didžiausia per visą savo gyvavimo istoriją. Rugsėjo 16-18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje automobilių gerbėjų laukia įspūdinga, daugiau nei 120 automobilių ekspozicija. Visi jie į Kaune esančią Nemuno salą suvažiuos iš Lietuvoje veikiančių automobilių gamintojų salonų, privačias automobilių kolekcijas saugančių garažų ir servisų, kuriuose auksarankių dėka gimė netikėti perdirbiniai.

Įspūdžiais dalinsis profesionalai

Pirmiausia parodos lankytojus pasitiks daug pramogų žadanti lauko ekspozicija. Joje vyks konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2016” atranka ir finalas. Konkurso laimėtojo laukia ne tik geriausio šalies vairuotojo titulas, bet ir puikūs bei praktiški rėmėjų prizai. Rugsėjį prasidėsiantis tradicinis konkursas šiemet bus jubiliejinis – jau penkioliktasis.

Iš anksto nemokamai automobilio diagnostikai užsiregistravę vairuotojai taip pat turės galimybę su savo transporto priemonėmis įvažiuoti į parodos teritoriją. Bendrovė „Baltic Diagnostic Service“ pristatys naujausią diagnostinę įrangą ir patikrins, ar tvarkingai veikia automobilių sisteminiai blokai, o rastas elektronines klaidas nedelsiant pašalins.

Lauke taip pat laukia „Test Drive“ zona, kurioje lankytojai galės išbandyti automobilius bandomųjų važiavimų metu. Apžiūrėti įspūdingą automobilių ekspoziciją parodos lankytojai galės vidaus ekspozicijoje, kur lauks naujausi lengvieji automobiliai, komercinis transportas, autodetales ir eksploatacines medžiagas pristatantys dalyviai, perdarytų („tuning“), senovinių ir amerikietiškų automobilių ekspozicijos.

„Parodos metu bus pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, pažangūs technologiniai sprendimai, suteikiama galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais ir išbandyti naujausius automobilius bandomųjų važiavimų metu, kurie vyks „Žalgirio“ arenos teritorijoje. Vykdant parodos renginius, bus siekiama, kad eismo dalyviai ne tik pajustų vairavimo komfortą, bet kartu įgytų būtinų žinių, taptų atsakingesniais eismo dalyviais“, – žada parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

E. Piskunovo teigimu, naujai registruojamų automobilių skaičius Lietuvoje šiemet auga kiekvieną mėnesį, o šią tendenciją parodoje „Kauno autodienos“ atspindi rekordinis naujų automobilių skaičiaus pristatymas.

Parodos lankytojų įvertinimo lauks naujausi automobilių „Ford“, „Iveco“, „Lexus“, „Mazda“, „Mersedes-Benz“, „Opel“, „Peugeot“, „Renault“, „Škoda“, „Volkswagen“, „Volvo“, „Toyota“ modeliai.

Parodoje taip pat bus galima sutikti žymų Lietuvos lenktynininką Benediktą Vanagą, kuris šeštadienį (rugsėjo 17 d.) UAB „Autotoja“ stende pristatys rudenį prekyboje pasirodžiusį „Toyota HILUX“ automobilį. Pokalbio metu lenktynininkas papasakos savo įspūdžius iš kelionės į Namibiją, kur testavo šį naująjį Europos rinkai skirtą pikapą.

Bus ką veikti ir į parodą su tėveliais atėjusiems mažiesiems jos lankytojams. Algirdo Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kiekvieną parodos dieną ves edukacinius saugaus eismo žaidimus. Šeštadienį lauke parodos lankytojų taip pat laukia figūrinio dviračio vairavimo varžybos. Tą pačią dieną UAB „Autojuta“ kvies visus vaikučius į linksmą atrakciją – „Nuspalvink Volkswagen!“.

Stebins naujienomis ir nuolaidomis

Visi parodos dalyviai lankytojams paruošė ne tik naujienų, bet ir įvairių akcijų, specialių pasiūlymų bei nuolaidų, kurios galios ne tik parodos metu. Pavyzdžiui, apsilankius autocentro „Akstė servisas“ stende lankytojai gaus specialią vizitinę kortelę, su kuria vėliau galės gauti 10% nuolaidą remonto sąskaitai. Specialias skrajutes, su kuriomis vėliau bus galima įsigyti įrankių automobilių remontui, taip pat dalins įmonė „Visi įrankiai“.

Autocentras „Kauno Melga“ parodos metu vairuotojams primins apie artėjančią žiemą ir galimybę pasirūpinti savo automobilio antikorozine apsauga. Tam „Kauno Melga“ naudoja patikrintą ir pasaulyje populiarią kanadiečių „KROWN“ technologiją.

Parodoje „Kauno autodienos 2016“ IĮ „RVS technologija“ pristatys unikalų Suomijos firmos „RVS-master EU“ gaminamo „RVS-master“ produktą variklių, pavarų dėžių, reduktorių, aukšto slėgio dyzelinių degalų siurblių, purkštukų, hidraulinių sistemų bei įvairių kitų mechanizmų remontui metalo keramikos pagrindu. Mechanizmų susidėvėję paviršiai atsistato jų eksploatacijos metu jų neardant ir per labai trumpą laiką.
Bendrovė „Ehrle Baltic“ parodoje pristatys bekontakčių automobilių plovyklų naujieną – aktyvių putų sistemą, papildytą inovatyvia mikromiltelių plovimo technologija. Aktyvios putos padidina plovimo efektyvumą suminkštindamos purvą. Tokiu būdu pašalinami net stipriai įsisenėję nešvarumai.
Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai parodos metu lankytojams suteiks galimybę susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, naudojama technika, įranga, jos naujovėmis, demonstruos, kaip atliekami gelbėjimo darbai imituoto autoįvykio metu.

Daugiau informacijos:
www.expo.lt

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą