Verslas

KAUNE VYKS PARODA „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ”

Rugsėjo 17-19 dienomis Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ vyks Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Šis renginys pristatys Lietuvos gamintojų produkciją, skatins vietinės produkcijos vartojimą, akcentuos lietuviškų gaminių kokybę.
„Labai džiaugiamės, jog mūsų renginį yra gausiai palaikančių. Pagaliau svarbu, kad lietuviai didžiuotųsi ne tik savo tautybe, bet ir Lietuvoje gaminamomis prekėmis“ – sakė Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos viceprezidentas V.V. Pečatauskas.
Lietuviškų prekių mėgėjus sukvies apie 50 lietuviškų firmų – maisto pramonės, baldų, tekstilės, medicinos gamybos įmonės. Jos eksponuos maisto produktus, drabužius, baldus, higienos prekes, tekstilės, stiklo gaminius, ekologiškus produktus, maisto papildus ir kt.
Apie trečdalį dalyvių parodoje sudaro maisto pramonės įmonės, kurios pristatys jau pamėgtus bei naujus gaminius. Lietuvišką prekę pirkėjai noriai renkasi, nes pasitiki jos kokybe – ji jau išbandyta ir pripažinta daugumos Lietuvos pirkėjų.
„Labai vertiname šią parodos idėją ir džiaugiamės, jog bus galimybė pristatyti savo pagamintus gaminius. Tokių parodų metu ne tik pristatomi nauji gaminiai, tačiau ir informuojama visuomenė apie išskirtines produktų savybes, kokybę, suteikiama detali informacija iš pirmų lūpų, kurios vartotojai prekybos vietose tiesiog dažnai nesulaukia. – sakė AB „Tauragės maistas“ marketingo vadovas Rolandas Grigalius.
Parodoje prisistatys žinomiausi Lietuvos gamintojai, bus vykdoma prekyba lietuviška produkcija. Organizatorių manymu, tai bus itin patrauklu parodos lankytojams, nes vis daugiau žmonių prekyvietėse ieško būtent lietuviškų prekių.
„Galime tik pasidžiaugti, jog parodoje dalyvauja nemažai Lietuvos gamintojų, lankytojams bus puiki galimybė išsirinkti išskirtinę, tikrą lietuvišką prekę“ – akcentavo UAB „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius E. Piskunovas
Bus išrinkti gražiausiai įrengti stendai, geriausias prisistatymas, ekologiškas gaminys, inovatyvus produktas, prekės ženklas, ilgiausiai gyvuojantis rinkoje, prekės ženklas, pirmą kartą pristatomas rinkoje.

Parašykite komentarą