Verslas

Kaune koronavirusas patvirtintas „Barboros“ prekių surinkimo centro administracijos darbuotojui

Kaune įsikūrusio elektroninės parduotuvės „Barbora“ Veiverių prekių surinkimo centro administracijos darbuotojui patvirtintas teigiamas koronaviruso testas. Darbo vietoje infekcijos simptomų darbuotojas nejautė. Nustatyta 10 artimų kontaktų administracijoje, tačiauprofilaktiškai atlikti COVID-19 testą bus siunčiami visi  surinkimo centro darbuotojai.

„Mūsų tikslas yra kiek įmanoma užkirsti kelią galimam viruso plitimui įmonės viduje, todėl nedelsdami imamės maksimalių prevencijos priemonių: užsakome COVID-19 testą ne tik artimiems kontaktams, bet ir visai komandai, taip pat, kol bus gauti testo rezultatai, visos komandos prašome saugiai izoliuotis namuose. Artimiausias porą dienų Kauno teritorija bus aptarnaujama iš kitų prekių surinkimo centrų“, – sako „Barboros“ vadovas Andrius Mikalauskas.

 Prekių surinkimo centro patalpos buvo pilnai dezinfekuotos. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, kad būtų imtasi visų saugumo ir prevencijos priemonių.

Kartu dar kartą primenama visiems klientams rūpintis savo ir aplinkinių sveikata, saugiai priimti užsakymus – dėvint kaukes ir pirštines bei vengiant artimo kontakto su kurjeriais. Primenama aktyviau rinktis ir kitus prekių pristatymo būdus – Drive inir „Barbora Express“ prekių atsiėmimo stoteles, kuriose laisvų užsakymo laikų šiomis dienomis būna daugiau.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Gižaitė-Tulabienė, UAB Headline agency

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą