Verslas

Kaune atidaryta atnaujinta ir šiuolaikiška Žaliakalnio Iki

Rugpjūčio 15 d., daugiausia parduotuvių Lietuvoje turintis tinklas „Iki“ Kaune atidarė dar vieną atnaujintą parduotuvę. Vienos iš labiausiai Žaliakalnyje pamėgtų parduotuvių renovacija truko mėnesį, o atnaujinimo darbai pareikalavo kiek daugiau nei 4 mln. litų investicijų. Parduotuvės plotas padidėjo daugiau nei 100 kv. m ir nuo šiol siekia beveik 2 tūkst. kv. m. Atnaujinus parduotuvės infrastruktūrą buvo išplėstas ir prekių asortimentas.

Savanorių prospekte įsikūrusi „Iki“ – viena dažniausiai lankomų šio prekybos tinklo parduotuvių Kaune. Kasdien joje apsilanko apie 3 tūkst. pirkėjų, todėl atsižvelgiant į jų poreikius buvo išplėstas ne tik prekių asortimentas, bet ir atnaujinta parduotuvės infrastruktūra. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas kasdienio vartojimo bei šviežioms prekėms. Po mėnesį trukusių atnaujinimo darbų išplėsti pieno produktų, vaisių ir daržovių bei kulinarijos ir kitų prekių skyriai. Pirkėjų patogumui įrengta ir karštų kepinių savitarnos vitrina, kuria, manoma, noriai naudosis pietų metu užsukantys parduotuvės lankytojai.

Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir lankytojų srautus pietų metu bei valandomis po darbo nuspręsta šioje parduotuvėje įrengti savitarnos kasas, kurios jau yra pamėgtos ir įvertintos kitų „Iki“ parduotuvių lankytojų. Nuo šiol Žaliakalnio „Iki“ veikia 5 savitarnos kasos, o tradicinį apsipirkimą mėgstantys pirkėjai bus aptarnaujami prie 6 įprastų kasų.

Žaliakalnio „Iki“ – jau 3-oji šiemet atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune. Pirmąjį pusmetį „Iki“ atidarė 11 savo tinklo parduotuvių po rekonstrukcijos, taip pat 4 naujas. Iš viso „Iki“ šiemet planuoja atnaujinti 22 parduotuves ir atidaryti 10 naujų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą