Verslas

Karštąjį savaitgalį pirkėjai šlavė ledus ir apsauginį kremą nuo saulės

Savaitgalį rekordiškai šoktelėjus termometro stulpeliams, gyventojai nuo karščio gynėsi mėgaudamiesi ledais, gėrimus vėsindami ledukais ir gerdami gerokai daugiau vandens. Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės Vaidos Budrienės, taip pat itin išaugo ir kremo nuo saulės pardavimai – per penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį jo parduota du kartus daugiau nei tomis pačiomis dienomis savaitę anksčiau.

„Savaitės pabaigoje Lietuvą užklupę ir tebesitęsiantys karščiai neabejotinai koregavo ir pirkėjų krepšelių turinį. Planuodami išvykas į gamtą ar saugodamiesi nuo perkaitimo namuose, pirkėjai pasirūpino didesnėmis geriamojo vandens ir kitų gaivinančių gėrimų atsargomis. Karšti savaitgalio orai tik dar kartą įrodė pirkėjų lojalumą ledams ir kitiems šaldytiems desertams“, – sako V. Budrienė.

Šį savaitgalį ledus pirkėjai į krepšelius dėjosi itin aktyviai. Didelių ledų pakuočių pardavimai per penktadienį, šeštadienį, sekmadienį išaugo daugiau nei dvigubai, palyginti su praėjusiu savaitgaliu. Taip pat pastebimai didėjo ir kūginių ledų, ledų ant pagaliuko pardavimai.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, labiausiai lietuviai mėgsta klasikinio skonio – vanilinius ledus, taip pat į populiariausių trejetuką patenka šokoladiniai ir karameliniai ledai.

Per karščius išaugo ir ledukų pardavimai – karštąjį savaitgalį jų parduota 93 proc. daugiau nei praėjusį penktadienį, šeštadienį, sekmadienį.

Tai, kad pirkėjai įsiklauso į specialistų rekomendacijas ir per karščius saugo save, rodo dar dviejų prekių kategorijų pardavimai. Pasak V. Budrienės, per šį savaitgalį vandens pardavimai išaugo 56 proc., palyginti su praėjusiu savaitgaliu. „Taip pat žmonės saugosi ir nuo itin aktyvios saulės – kremo nuo saulės pardavimai per šį savaitgalį didėjo tikrai rekordiškai, palyginti su praėjusiu savaitgaliu“, – sako V. Budrienė.

Pasak „Iki“ atstovės, šių prekių atsargos parduotuvėse reguliariai pildomos, todėl pirkėjams jų nepritrūks ir toliau šalį alinant dideliems karščiams.

 

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą