Verslas

Kalėdų laikotarpiu „Air Lituanica“ iš Vilniaus ir Palangos skraidys į Londoną ir Dubliną

Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 21 d. iki sausio 4 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica”, bendradarbiaudama su užsakomųjų skrydžių kompanija „Small Planet Airlines”, skraidins tiesiogiai į Londoną ir Dubliną. Skrydžiai bus vykdomi iš ir į Vilniaus bei Palangos oro uostus.

„Prieš šventes ir tarpušvenčiu smarkiai pagausėja tautiečių, norinčių iš Anglijos ar Airijos grįžti į Lietuvą, taip pat ir išvykstančių į šias šalis aplankyti ten įsikūrusių artimųjų, tad vykdysime skrydžius, kurie padės greičiau pasiekti vieniems kitus. – sako „Air Lituanica” komercijos direktorius Simonas Bartkus. – Dažniausiai žmonės savo kalėdines keliones yra linkę planuoti iš anksto, tad bilietų prekybą į Londoną ir Dubliną pradedama jau nuo šiandien. Bilietų kainos – nuo 299 Lt į vieną pusę“.

Iš viso suplanuoti 48 skrydžiai: 14 reisų iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto ir 10 – iš Palangos. Anglijoje pasirinktas Londono Gatviko oro uostas, o Airijoje – Dublino oro uostas.

Keleiviai bus skraidinami „Small Planet Airlines” orlaiviais: 148 vietų „Boeing B737” ir 180 vietų „Airbus A320“. Iš viso keleiviams bus pasiūlyta 6700 vietų.

Bilietus į „Air Lituanica“ tiesioginius ir jungiamuosius skydžius jau galima įsigyti kompanijos interneto svetainėje www.airlituanica.com, o vėliau – ir kitose skrydžių paieškos svetainėse, taip pat – kelionių agentūrose.

Parašykite komentarą