Buitis, Namai,  Taupymo patarimai

Kaip parduoti nereikalingą buitinę techniką?

sena technikaNors šiais laikais įsigyti tai, ko mums reikia yra kur kas paprasčiau ir dažniausiai žmonės labai nepergyvena dėl pinigų, kadangi galimybės juos gauti taip pat labai plačios, visgi, kiekvienas atsakingas asmuo taupo tiek, kiek jam reikia. Jeigu turite jau Jums nebereikalingos buitinės technikos, kurią būtų visai naudinga parduoti – tokiu atveju dedu.lt yra labiausiai Jums tinkamas puslapis. Tai svetainė, kurioje labai patogiai, paprastai ir visiškai nemokamai galite patalpinti savo skelbimą. Kadangi čia savo skelbimus talpina daugiau 70 procentų Lietuvos gyventojų – užtenka užsukti čia, kad susipažintumėte su visa siūloma pasiūla. Juolab, tai labai puiki terpė parduoti tai, ko jums nereikia. Jeigu siekiate užsidirbti iš jau nebereikalingos technikos – rekomenduojame įkelti čia skelbimą ir laukti žmonių, kurie į jį atsilieps.

Dedu.lt – puikus skelbimų puslapis, kurį daugelis žmonių giria, kadangi:

  1. Visi skelbimai labai patogiai suklasifikuoti, taigi galima labai greitai rasti tai, ko jūs ir ieškote.
  2. Taip pat egzistuoja labai plati skelbimų sfera: nuo daiktų iki darbo pasiūlymų. Viskas vienoje vietoje, taigi galima sutaupyti labai daug laiko ieškant ir lyginant.
  3. Visi skelbimai įkeliami visiškai nemokamai. Šiuo metu net ir internete pasiskelbti apie save kainuoja, tad galima džiaugtis, kad šis puslapis vertina klientų piniginės turinį.
  4. Skelbimo pildymas pareikalaus laiko, kadangi galima pažymėti labai daug smulkmenų. Visgi, tai svarbu, kadangi siekiant ką nors parduoti kuo tiksliau apibūdinsite prekę, tuo tikresnė būsite, jog atsilieps tik tie žmonės, kuriems pasiūlymas tinka. Įvertinkite laiko taupymo aspektą.
  5. Sistema labai paprasta, veikia labai greitai, taigi taupo jūsų pastangas ir laiką. Įvertinkite geriausiai žinomas ir labiausiai giriamas galimybes.

Parduokite greitai ir paprastai

Jeigu suvokiate, kad šis puslapis Jums tikrai labai puikiai tinka, tokiu atveju laikas pateikti schemą, kuri gali padėti paskatinti kuo greičiau parduoti buitinę techniką. Juk to daugelis žmonių dažniausiai ir nori. Ypač šiais laikais, kai kiekvienas akimirka yra labai taupoma.

  1. Kuo detaliau aprašysite tą daiktą, kurį parduodate – tuo didesnė tikimybė, jog susidomės žmonės, kuriems labiausiai tinka nustatyti kriterijai. Rekomenduojame įdėti nuotraukas iš visų pusių, kadangi neverta gaišti laiko atskirai kiekvienam siunčiant arba priimant žmones, kurie nori apžiūrėti.
  2. Jeigu technika turi brokų – būtinai apie juos praneškite. Ir rašykite tai skelbime, kadangi tai taip pat padeda sutaupyti daug laiko. Mes rekomenduojame jums būti atsakingam pardavėjui ir neapgaudinėti žmonių.
  3. Nurodykite ne tik kontaktus, kuriais galima kreiptis, tačiau taip pat kuriomis valandomis. Jeigu tik tuomet, kai jūs grįžtate iš darbo – parašykite, kada tai yra.
  4. Nustatykite konkurencingą kainą. Ypač tokiu atveju, jeigu norite parduoti kuo skubiau. Tuomet mažesnė kaina ir yra lemtingiausias pardavimus koreguojantis veiksnys.

Parduoti techniką nebus sunku tokiu atveju, jeigu suteiksite kuo daugiau informacijos ir tuo pačiu pateiksite objektyvią kainą. Neišmeskite technikos, kai galima iš jos uždirbti. Juk net ir neveikianti technika Jums gali atnešti pinigų, tad pasinaudoti galimybėmis tikrai verta ir naudinga. Svarbiausia tam paskirti laiko.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą