Sveikata

Kaip išvengti monotonijos savo seksualiniame gyvenime

Jūsų seksualinis gyvenimas jau kurį laiką nebėra toks, koks buvo jūsų santykių pradžioje? Iki šiol manėte, kad tai yra visiškai normalu ir taip turi būti? Tačiau iš tikrųjų kiekvienos poros seksualinis gyvenimas visuomet gali būti būtent toks, koks buvo ir santykių pradžioje – aistringas, nemonotoniškas, malonus ir nepamirštamas! Todėl jei norite teigiamų pokyčių savo miegamajame, atsižvelkite į kelis naudingus patarimus.

Naudokite sekso žaislus

Šiomis dienomis daugybė porų nė negali įsivaizduoti savo seksualinio gyvenimo be sekso žaislų. Dildo, vibratoriai, įvairūs seksualinius pojūčius stimuliuojantys sekso žaislai, analiniai kamuoliukai ir daugybė kitų priemonių gali suteikti jūsų seksualiniam gyvenimui gerokai daugiau naujų pojūčių ir malonių potyrių. Net jei iki šiol pakankamai skeptiškai žvelgėte į sekso žaislus ir jų niekuomet nebuvote išbandę, nepamirškite, kad šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti ypač platų poroms skirtų sekso žaislų asortimentą, kuris ne tik padės jums pagerinti savo seksualinį gyvenimą, tačiau taip pat leis geriau pažinti vienas kitą.

Išbandykite naujas sekso pozas

Nors tai kai kuriems iš jūsų gali nuskambėti kaip labai primityvus ir nuvalkiotas patarimas, tačiau nei vienai porai nereikėtų pamiršti apie Kamasutrą. Taigi, jei jūsų miegamajame jau kurį laiką vyrauja rutina ir kaskart mylėdamiesi jūs renkatės tas pačias ir jau seniai pabodusias pozas, čiupkite į rankas Kamasutrą ir naujomis sekso pozomis paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą!

Nepamirškite seksualaus apatinio trikotažo

Žinoma, tik nesupraskite klaidingai – tikrai nėra būtina kaskart prieš mylintis apsirengti labai seksualiais apatiniais ar pasirinkti kitus ypatingai seksualius drabužius, tačiau kartas nuo karto tai gali paskaninti ir paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Be to, jūsų antroji pusė gali justi dar didesnę aistrą ir dar didesnį susijaudinimą, kuris pagerintų sekso kokybę. Ir vėlgi, tai turėtumėte daryti ne tik dėl savo partnerio, tačiau ir dėl savęs, kadangi paprastai tokiais atvejais moterys jaučiasi dar seksualesnės ir dar labiau pasitiki savimi.

SVARBU: Turime daug įvairių pasiūlymų, todėl jums tereikia apsilankyti internetinėje sekso prekių parduotuvėje ir išsirinkti jums tinkantį apatinį trikotažą ar seksualinius malonumus paaštrinančius sekso žaislus.

Supraskite, kad seksualiniai poreikiai gali kisti

Jei jūs su savo antrąja puse kartu esate jau daugybę metų, galite imti įsivaizduoti, kad antrosios pusės seksualiniai poreikiai visuomet išlieka tokie patys. Tačiau tai gali būti toli gražu netiesa. Bėgant metams mūsų kūnas keičiasi lygiai taip pat kaip ir keičiasi mūsų seksualiniai poreikiai. Todėl labai svarbu nepamiršti kalbėti su savo antrąja puse, išsiaiškinant ar poreikiai nepakito ir ar seksualinis gyvenimas vis dar yra toks pats malonus, koks ir buvo anksčiau.

Parašykite komentarą