Laisvalaikis

Kaip išvengti makiažo klaidų ir susikurti jaunatvišką įvaizdį?

 Makiažo priemonės – tai puikus būdas pakoreguoti tam tikrus veido bruožus, suteikti veidui gaivumo, išryškinti žvilgsnį. Dažna moteris sugaišta bent keliolika minučių kasdien besiruošdama į darbą ar šventę, o tikslas visuomet išlieka panašus – atrodyti žvaliau, ryškiau, jauniau. Vis dėlto, makiažo specialistai pastebi pasikartojančias makiažo klaidas, kurios suteikia atvirkštinį efektą ir pasendina veidą.

Kokios yra dažniausiai makiažo klaidos?

 Pradėkime nuo to, jog kiekvienos moters bruožai yra skirtingi, tad viena taisyklė visoms netiks, tačiau tam tikras klaidas daro daugelis moterų nepriklausomai nuo amžiaus ar veido tipo. Dalis klaidų yra susijusios su veido paruošimu makiažui ir makiažo priemonių higiena: naudojami makiažo įrankiai (tokie kaip makiažo šepetėliai, pudros dengimo kempinėlė ir pan.) yra nešvarūs ir reguliariai neplaunami, o makiažo priemonių galiojimas yra pasibaigęs – toks apsižiūrėjimas priveda prie odos problemų. Jeigu turite daug makiažo ir odos priežiūros priemonių, vertėtų kas mėnesį peržiūrėti turimus produktus ir išmesti pasenusius produktus su pasibaigusia galiojimo data. Makiažo priemones rinkitės atsakingai, atsižvelkite į jų kokybę ir patikimumą. Prekinio ženklo Artdeco gaminiai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ir universalumo, kuriuo pasitiki moterys net iš 80 šalių.

 Kita klaida, kurią neretai daro moterys – skiriama nepakankamai dėmesio odos priežiūrai, kuriai turėtų būti teikiama pirmenybė, nes tai pagrindas, siekiant išlaikyti tolygų ir nenubėgusį makiažą. Veido odai reikalinga kasdienė priežiūra: valymas, reguliarus šveitimas, drėkinimas ir maitinimas. Be to, veido oda turėtų būti tinkamai paruošta makiažui, o nakčiai makiažas turėtų būti švariai nuvalomas. Nepatingėkite padaryti šių žingsnių ir pastebėsite žymų skirtumą!

Ką derėtų žinoti brandaus amžiaus moteriai, norinčiai susikurti jaunatvišką makiažą?

Pateiksime keletą makiažo klaidų ir patarimų, kurie padės susikurti efektyvų makiažą ir paryškins dailius veido bruožus.

·       Netinkamai pasirinktas pudros atspalvis atrodo nenatūraliai ir aiškiai brėžia liniją tarp veido ir dekoltė zonos, tad kreminės ar birios pudros atspalvį rinkitės labai atsargiai, jis turi būti kuo panašesnis į jūsų natūralią veido spalvą – užtepę produkto ant skruostikaulio galėsite aiškiau patikrinti priemonės tinkamumą. Štai Artdeco mineralinė pudra suteiks ypač natūralų įvaizdį, o dėl vertingos sudėties drėkins veido odą ir suteiks jai žavaus matiškumo.

·       Naudojamas per didelis kiekis maskavimo priemonės paakių zonoje. Paakių oda yra ypač plona ir jautri, tad maskuokite ją plonu, lengvos tekstūros maskavimo priemonės sluoksniu, taip pat rinkitės keliais tonais šviesesnį atspalvį už veido pudrą. Tam, kad priemonė nesubėgtų į raukšleles po akimis, maskuojamąją priemonę užfiksuokite mineraline arba biria pudra.

·       Neteisingas kontūravimas ir skaistalų pasirinkimas gali gerokai pasendinti jūsų veido bruožus. Kontūruodama veidą venkite ryškių linijų ir per žemai veide brėžiamų kontūrų, palei skruostikaulį einanti linija turėtų šiek tiek pakilti ties nosimi, ne lūpomis.

·       Pernelyg ryškūs ir nenatūraliai atrodantys antakiai. Antakiai suteikia veidui savotišką rėmą, tad ši klaida gali gerokai iškreipti visą jūsų įvaizdį. Antakių forma ir spalva turėtų būti kuo natūralesnė, tad nepersistenkite su antakių pieštuku, verčiau sušukuokite antakius palei augimo kryptį ir užfiksuokite bespalviu arba spalviniu geliu.

 Šie keli patarimai gali itin pagerinti jūsų įvaizdį, atverti žvilgsnį ir tinkamai paryškinti veido linijas. Gerai prižiūrėtą veido odą užteks padengti nedideliu makiažo sluoksniu, o makiažo priemonės tepsis tolygiau. Tikimės, jog šios mažos gudrybės atskleis jūsų jaunatvišką sielą ir leis įsimylėti savo bruožus iš naujo.

Parašykite komentarą