Transportas

Kaip išsirinkti vasarinės padangas?

Artėjant šaltajam metų laikui sezoninių padangų savininkai suklūsta. Nors kasmet nereikia keisti padangų, nes senosios neretai dar tinka, galiausiai išaušta diena, kai išimtos padangos iš sandėlio ar garažo pasirodo jau nebetinkamos keliams. Tuomet tenka pirkti naujas padangas. Tačiau kaip jas išsirinkti? Tai padaryti labai paprasta:

  •  Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kokį gamintoją pasirinksite. Kai kurie gamintojai koncentruojasi į padangų kokybę, kiti į ekonomiškumą. Kas jums svarbiau? O gal norite, kad gamintojas orientuotųsi į gerą kainos ir kokybės santykį? Pasidomėkite gamintojais ir tuomet pagalvokite, kurį pasirinkti.
  • Sekantis dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti – matmenys. Ne paslaptis, jog kiekvienas automobilis turi individualius matavimus, todėl jiems reikalingos skirtingos padangos. Jeigu norite, kad kelionė būtų patogi, o padangos tarnautų kuo ilgiau, nepamiršti matmenis rinktis ne pagal savo pageidavimus, o pagal tai, ko reikia jūsų automobiliui.
  • Svarbu ne tik tai, kad pasirinktumėte reikiamus matavimus, bet ir kiti dalykai. Pavyzdžiui, žymėjimai. Jie rodo, kokiomis oro sąlygomis galima važinėti su padangomis. Pasidomėkite, ko reikia jums ir tuomet išsirinkite tinkamiausias padangas.
  • Nepamirškite ir to, kad padangos nėra pigios. Todėl ieškokite internetinės parduotuvėse, kurioje bus siūlomos ne tik kokybiškos padangos, bet ir nuolaidos.
  • Na, ir dar vienas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, tai padangų amžius.

Ar vasarinės padangos tinka visiems sezonams?

Žiemines padangas nerekomenduojama, tačiau galima naudoti ištisus metus, net ir vasaros sezonu. Todėl nekeista, jog kai kuriems kyla klausimas, ar vasarines padangas galima naudoti žiemos metu. Visgi atsakymas – ne. Vasarines padangas galima naudoti tik šiltuoju metų laiku. Žiemos metu vasarines padangas naudoti draudžia kelių eismo taisyklės. Atkreipkite dėmesį į tai, jog vasarinių padangų naudoti ne vasaros metu negalima dar ir dėl to, nes tai pavojinga. Tačiau tai nėra problema. Vasarines padangas ne sezono metu galėsite saugiai padėti į sandėlį arba garažą, o pasibaigus šaltajam sezonui, galėsite jas išimti ir vėl saugiai važinėti jomis. Vasarinės padangos netinka visiems sezonams, tačiau šios padangos idealiai tinka vasaros sezonui,

Parašykite komentarą