Laisvalaikis

„Kaip gyveni?: „Pikaso” narys Robertas Londone degradavo

Trečiadienį LNK laidoje „Kaip gyveni?” – populiarių Lietuvos grupių – buvusios „Mango” ir atsikūrusios „Pikaso” – dainininkų išpažintis. Abi grupes sieja tai, kad jų nariai vardan meilės nutarė palikti tėvynę ir baigti muzikinę karjerą. Tiesa, „Pikaso” jau atsikūrė, jos narys Robertas neseniai grįžo iš Londono. Sako, tenykščiu gyvenimu labai nusivylęs. Tačiau „Mango” narei Linai tokia patirtis nė motais – į svečią šalį ji dar tik ketina išvykti.

Lina Šerpytė ištekėjo pernai rugsėjį, o dabar mergina jau kraunasi lagaminus, mat ketina išvykti pas penkeriais metais vyresnį vyrą – lietuvaitį, kuris Anglijoje dirba statybų versle.

„Kol esu jauna, noriu pamatyti pasaulio, juolab, kad būsiu kartu su mylimuoju”, – entuziazmo kupina kalba atlikėja. Lina bent jau kokį pusmetį Didžiojoje Britanijoje ketina niekur nedirbti – tiesiog rūpintis mylimuoju ir būti namų šeimininke.

„Pikaso” grupės narys Robertas Kirklys neseniai sugrįžo iš Didžiosios Britanijos. Į Londoną vaikinas išvyko prieš ketverius metus – nudūmė paskui mylimą merginą. Tuomet Roberto negąsdino nei būsimas juodas darbas, nei svečia šalis, jis tenorėjo vieno – būti kartu su savo mylimąja. Tačiau meilė greitai baigėsi, ir Robertas liko vienas. O tuomet Robertas pamatė skaudžiąją emigracijos pusę.

Bendravimas su vidurinio išsilavinimo neturinčiais lietuviais, siautulingi ir sekinantys pasilinksminimai savaitgaliais ir depresija – tokie atlikėjo prisiminimai apie paskutiniuosius metus užsienyje. Robertas sako, kad pastarieji metai Londone apskritai išmesti iš jo gyvenimo – tą laikotarpį jis vadina degradavimu.

Neseniai vėl atsikūrusios grupės „Pikaso” atlikėjas niekam nelinkėtų patirti to, ką jam teko patirti Anglijoje. „Kartais reikia pajusti duobės dugną, kad vėl pradėtum kilti”, – atviraus dainininkas.

Pokalbį su Robertu greičiausiai galima pavadinti nuoširdžia išpažintimi. Vaikinas tikisi, kad galbūt jo gyvenimo klaidos privers susimąstyti jaunus pasilinksminimų mėgėjus. Galbūt į jo žodžius įsiklausys ir kolegė Lina?

„Kaip gyveni?” – trečiadienį, 20.45 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą