Transportas

Kaip greitai ir nebrangiai susitvarkyti savo automobilį?

Ar jums kyla įtarimas, kad automobilis nebefunkcionuoja taip, kaip turėtų? Tuomet pats laikas jį pasitikrinti. Kad galėtumėte iš tikrųjų sužinoti savo automobilio būklę, jums reikalingas profesionalus autoservisas, kuriame jūsų automobilis galės būti patikrintas kompiuterinės diagnostikos būdu.

Tai dar gana naujas, tačiau jau plačiai paplitęs automobilių patikros būdas – tikrinti savo automobilį kompiuterine diagnostika verta dėl to, kad gali būti atrasti ir įsisenėję automobilio trūkumai – juos bus lengviau pataisyti nei anksčiau, kuomet dar nebuvo galima pertikrinti kiekvieno automobilio įrenginio ir detalės tokiu būdu.

Pačios populiariausios paslaugos yra važiuoklės remontas, variklio remontas. Nėra abejonės, kad autoservisai, kuriuose yra naudojama kompiuterinė diagnostika, gali kur kas geriau pataisyti automobilio važiuoklę, kadangi kartais iš pirmo žvilgsnio ir neatrodo, kad kažkas su automobiliu blogai, tačiau iš tikrųjų jo važiuoklė gerokai atima komforto iš vairuotojo, taip pat neprideda ir saugumo. Automobilio pakabos remontas turi būti atliktas naudojantis pačiomis kokybiškiausiomis detalėmis, geriausiai būtų, kad jos būtų originalios. Jeigu nėra galimybės gauti originalių detalių, tuomet geriausia paklausti specialistų nuomonės, kurie patars, kokiomis detalėmis būtų galima išgauti patį geriausią rezultatą.

Kokybiškas variklio remontas yra taip pat labai svarbi paslauga – itin dažnai vairuotojai kreipiasi dėl variklio remonto kuomet keičiasi metų laikai ir su automobiliu atsiranda įvairių problemų. Profesionalūs autoservisai jums pasiūlys konkretų automobilio remonto planą ir jūsų variklis bus pataisytas kiek įmanoma greičiau, o jeigu reikės pirkti kokių nors papildomų detalių ar užsakinėti jas iš užsienio – jūs apie tai sužinosite ir galėsite priimti sprendimą. Kiekvienas kokybiškas autoservisas informuos savo klientą, už ką ir kiek reikia mokėti, kad neliktų jokių neaiškumų. Tačiau, verta pastebėti, kad pastaruoju metu autoservisai atlieka savo paslaugas pigiau – kai kuriais atvejais, galite gauti net gi visiškai nemokamą kompiuterinės diagnostikos paslaugą, tad jūs iš karto žinosite, kokia yra jūsų automobilio situacija. Internete taip pat rasite ir pilną kainyną bei darbų aprašymą, tad galėsite įsitikinti puikiu kainos ir kokybės santykiu.

3 Comments

 • Gabrielius

  Žiūrint, koks gedimas. Nes tikrai labiau apsimoka pačiam tvarkytis (jei žinai ką daryti, aišku). Automobilio stiklų valymo sistema buvo sugedusi, tai kai paklausiau, kiek kainuotų susitvarkyti noras praėjo. Pats nusipirkau ko reikėjo ir susiremontavau.

 • gerdunka222

  Tai vat, kad kai kurios dalys yra iš esmės brangesnės, kitos pigesnės. Pigumas irgi savotiškai suvokiamas. Man, asmeniškai, daugumą dalykų patvarko draugas nupirkęs naujas detales, ko negali pakeisti pats, detalę nupirkęs veža į servisą ir laukia kol įdės. Taip žinom, kad detalė nupirkta gera ir kokybiška. O mokant pigiau gali ir nuvažiuoti vietoj tūkstančio kilometrų šimtą. https://www.trafic.lt/catalog/vehicle

 • Autofanas2021

  Nesvarbu koks gėdimas, bet jeigu automobilyje pastebiu pranešimą apie galimą automobilio gėdimą, visada kreipiuosi į servisą. Paskutinį kartą dėl automobilio diagnostikos kreipiausi į https://proservisai.lt/ autoservisų tinklą likau labai patenkintas. Ne tik operatyviai nustatė gėdimą, bet ir greitai bei kokybiškai pašalino gėdimą. Visiems rekomenduoju! Daugiau informacijos ir kontaktus rasite čia:
  https://proservisai.lt/kompiuterine+diagnostika

Parašykite komentarą