Įvairenybės

Kaimo reikalų komitetas pritarė tikslinamam 2022 m. valstybės biudžeto projektui ir Vyriausybės 2021 m. veiklos ataskaitai

2022 m. balandžio 20 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

 

Kaimo reikalų komitetas pritarė tikslinamam 2022 m. valstybės biudžeto projektui ir Vyriausybės 2021 m. veiklos ataskaitai

Seimo Kaimo reikalų komitetas (KRK) balandžio 20 d. posėdyje pagal KRK veiklos kryptis svarstė tikslinamą 2022 m. valstybės biudžeto projektą, kuriam pritarė bendru sutarimu ir pateikė pasiūlymą Biudžeto ir finansų komitetui dėl papildomų 143 tūkst. eurų skyrimo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT).

Šios lėšos reikalingos Ukrainos pabėgėlių, atvykstančių į Lietuvą ir kartu su savimi atsigabenančių augintinius, gyvūnų atsekamumui, užkrečiamųjų ligų kontrolei užtikrinti (būtina atlikti šių gyvūnų klinikinę apžiūrą, ženklinti poodinėmis mikroschemomis, vakcinuoti nuo pasiutligės, išduoti reikalingus kelionės dokumentus).

KRK siūlo VMVT reikalingas lėšas numatyti perskirstant Žemės ūkio ministerijos asignavimus, kurie buvo skirti gyvūnų augintinių ženklinimui ir iki š. m. gegužės 1 d. nebus panaudoti.

2022 m. balandžio 20 d. posėdyje KRK taip pat svarstė Vyriausybės 2021 m. veiklos ataskaitą ir pagal KRK veiklos kryptis jai pritarė.

 

 

 

Pranešimą paskelbė: Valdas Sinkevičius, LRS kanceliarijos Seimo ryšių su visuomene skyrius

Parašykite komentarą