Kelionės

Kai reikia pernakvoti netoli oro uosto

Europos didmiesčiai pasižymi vienu gana neigiamu bruožu – oro uostai yra gana toli nuo centro ir turistinių objektų. Tai reiškia, kad naktį atvykę svečiai nelabai gali tikėtis komfortiškos kelionės į centrą. Kaune toki situacija tik priverčia nusišypsoti. Viskas čia vietoje – oro uostas yra šalia miesto. Iki Kauno centro yra tik 14,5 kilometrų (kai važiuosite taksi, neleiskite taksistams jūsų apgauti!), o svečiams, atvykstantiems naktį, ir norintiems tik pernakvoti, čia paruoštas siurprizas – trijų žvaigždučių viešbutis Air Hotel Kauno oro uoste.

Neseniai Vilniaus oro uostas buvo uždarytas ir pagrindiniu Lietuvos oro uostu buvo tapęs Kaunas. Aptarnavimas buvo puikus – tą pripažįsta visi keliavę. Parkavimas už oro uosto ribų – problema, kuri sprendžiama ne per vienerius metus. Svečiai tikrai turėjo ir kur pernakvoti, ir kur atsikvėpti. Air Hotel viešbutis yra ypatingas. Jis pritaikytas kelioms keliaujančiųjų grupėms.

Jei į Lietuvą atvykstama vos kelioms dienoms ir reikia greitai išvykti, oro uosto viešbutis yra puikus variantas, nes nebereikia važinėti į centrą ir atgal.

Jei svečiai atvyksta iš vakaro, o kitas skrydis yra tik po 28 valandų, viešbutis labai gelbėja. Pernakvojus dar galima nuvažiuoti į Kauno centrą pasidairyti kelioms valandoms, kad laikas greičiau praeitų. Manote, kad tokių svečių nėra? Labai klystate. Iš Vakarų Europos atvyksta nemažai žmonių, kurių galutinė stotelė – Rytų Europos miestai. Kaunas – tik tarpinė jų stotelė, tačiau tai nereiškia, kad jiems negalima parodyti bent dalelės Lietuvos. Kai kam tai visiškai nežinomas ir egzotiškas miestas (juk kai paklausiate užsienyje gyvenančių vietos gyventojų, ką šie žino apie Lietuvą, jie greičiausiai pasako: taip, žinau, Lietuvą – tai Ryga…).

Vis kalbame apie užsieniečius, tačiau niekada nepaminime ir lietuvių, kurie iš Kauno skrenda atostogų į Viduržemio jūros regiono miestus. Kai skrydis 6 valandą ryto, tikrai nesinorėtų važiuoti per visą naktį iš Klaipėdos ar Vilniaus ir dar laukti eilėje prie bagažo. Tiesiog išsimiegate viešbutyje ir per 5 minutes atsiduriate prie bagažo pridavimo skyriaus.

Air Hotel yra pritaikytas ir ilgesniam laiko praleidimui – kai kurie kambariai yra su virtuvėlėmis – apartamentų tipo. Tai patogu keliautojams, turintiems mažų vaikų, kuriems netinka oro uosto laukiamajame pirktas brangus maistas ir gėrimai. Virtuvėlės nors ir mažos, tačiau paruošti maistą galima. Šiuos kambarius itin palankiai vertina musulmonų tikėjimo žmonės, kurie negali valgyti bet kokio maisto. Pripažinkime, mūsų racione dominuoja kiauliena, kurios jie nevalgo. Tad savas maistas jiems būtinas.

Kai kurie kambariai yra šeimyninio tipo, kuriuose telpa tiek vaikai, tiek jų tėvai. Didelės lovos ir pristatomos lovelės gali sukurti visai jaukią atmosferą ir 5 asmenų šeimai. Trijų žvaigždučių viešbutis Air Hotel Kauno oro uoste gali būti vieta, kur apsistoti galima ir ne tik keliaujant lėktuvu, nes paslaugų kainos yra labai neaukštos lyginant su Kauno centru.

Air Hotel viešbutis yra suprojektuotas pagal skandinavišką viešbučių modelį, todėl daug dėmesio skiriama funkcionalumui ir patogumui. Vargu, ar pamatysite baldų iš Ikea, tačiau viskas čia išduoda – skandinaviškos būsto mados Lietuvoje yra labai gajos.

Parašykite komentarą