IT naujienos

Kai darbas pernelyg užsitęsia: išmaniosios programėlės našumui didinti

Tamsūs rudens vakarai ir niūrus oras už lango dažnai priverčia griebtis artimiausios antklodės ir vilioja įsitaisyti ant minkštos sofos, o darbo užduotys nustumti į antrą planą. Nors rudenį ir žiemą energijos lygis dažnai būna žemesnis, tačiau darbų, kuriuos reikia nuveikti, yra daugiau, todėl išmaniosios programėlės gali padėti susikoncentruoti ir užduotis įveikti be streso.

„Šiandien yra tūkstančiai nemokamų programėlių, kurios padeda taupyti laiką, efektyvinti komandinį darbą, planuoti artimiausių užduočių tvarkaraštį, o svarbiausia – visa tai atlikti patogiai iš bet kurios pasaulio vietos. Todėl tikimės, kad atrinktos rekomendacijos padės našiau dirbti ir susikurti daugiau laiko visiems būtinam poilsiui“, – teigia Audrius Granickas, „Huawei Mobile Services“ verslo vystymo ir operacijų vadovas Lietuvoje.

Skaitmeninė darbo knyga ir užduočių sąrašai

Gyvenimo būdas tampa vis mobilesnis, todėl darbų sūkuryje svarbu nepamiršti būtiniausių dalykų, nesvarbu, ar tai būtų dokumentai, užrašai iš susitikimo ar būsimų darbų sąrašas.

„Jei susitikimo metu užrašai daromi skaitmeniniu būdu, vėliau juos galima peržiūrėti ir kompiuteryje, ir išmaniajame telefone, todėl išvengiama situacijos, kai pamiršus fizinę užrašų knygutę, prarandame svarbią informaciją. Be to, tokiu būdu duomenis galime greičiau perduoti kitiems kolegoms – tereikia nukopijuoti turinį ir dalintis juo per bendravimo programėlę. „TickTick“ arba „Any.do“ yra šiuo metu labai populiarios užrašinės funkciją atliekančios programėlės, padedančios atlikti kasdienes užduotis“, – pataria A. Granickas.

Dirbkite kūrybiškai

„Nesvarbu, ar tai būtų plakatas kalėdiniam vakarėliui, e. atvirukas kolegos gimtadieniui, ar profesionaliai atrodantis dizainas socialinio tinklo įrašui, kiekvienas gali išsirinkti jiems tinkantį variantą naudodamas „Canva“, kurią galima rasti „Huawei“ programėlių parduotuvėje „AppGallery“. Ši programėlė leidžia bet kada pasiekti ir redaguoti įvairiausius dizaino sprendimus išmaniuoju telefonu. Programėlėje yra daug nemokamų šablonų, kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius keičiant spalvas, teksto šriftą ir kitus dizaino parametrus“, – dalinasi A. Granickas.

Svarbu dirbti susikaupus

Kasdieniame gyvenime lengva išsiblaškyti dėl mūsų aplinkoje atsirandančių trukdžių: iššokančių pranešimų išmaniajame telefone, draugų žinučių ar perteklinio daiktų kiekio kambaryje. Blaškymas ir dėmesio sutelkimas į skirtingas veiklas vienu metu atitraukia jūsų mintis nuo darbo užduoties ir turi įtakos bendrai darbo kokybei. „Forest“ – viena iš labiausiai pripažįstamų susitelkimą skatinančių programėlių, kuri leidžia vartotojams dirbti efektyviau. Joje galite nustatyti užduoties atlikimo laiko limitą, ir jei prie jos dirbate nustatytą laiką, auga virtualus medis, tačiau jei pirmenybė teikiama pašaliniams dalykams – augalas nudžiūsta“, – pataria A. Granickas.

Jei „Forest“ jau išbandytas ir norėtųsi naujo sprendimo, „Focus: To-Do“ yra panašaus tipo programėlė, kurioje integruotas darbų sąrašas ir tvarkaraštis, leidžiantis atlikti darbus labiau koncentruotai.

Nepamirškite pailsėti

„Po sunkių dienos darbų turite pailsėti, kad pasikrautumėte jėgų kitai dienai. Tam gali padėti daug įvairių meditacijos ir mankštos programėlių, pavyzdžiui, „Calm“, kurioje pateikiami ekspertų patarimai, meditacijos pratimai, siūloma protą atpalaiduojanti muzika. Atsišviežinti yra būtina, nes taip ilguoju laikotarpiu padidinsite savo produktyvumą, todėl jaukius rudens vakarus paskirkite ramiam poilsiui“, – apibendrina A. Granickas.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Parašykite komentarą