Sportas

Kačerginę sušildė dirfto varžybos.

Vos ne vienintelėje Lietuvoje žiedinių lenktynių trasoje Nemuno žiedę praėjusi sekmadieni susirinkę drifteriai iškart buvo nusiteikia ir susikoncentravę kovai. D1Sport organizuojamos „Winter Challenge“ drifto rungtynės vienas pirmųjų drifto renginių lietuvoje šiais metais. Gal būt kai kurie dalyviai automobili baigė rinkti tik šį rytą, bet nuovargio aplink nesimatė ne užuominos visur vien tik entuziastingas burzgesys – paskutiniai pasiruošimo darbai prieš ateinantį įtempto sezono startą. Sekantis „Drift Challenge“ etapas vyks Kovo 20d.

Pirmoje šių metų oficialioje treniruotėje netikėtumų išvengta. Visi vairuotoja išsiteko savo sugebėjimų ribose. Žinoma buvo masė apsisukimų, nes kaip ir pridera žiemos iššūkio etapui iš dangaus gausiai krito milžiniškos snaigės.
Kvalifikacijoje puikiais važiavimais stebino, Arūnas Černevičius jis ir surinko daugiausia taškų, tai lėmė jam tiesioginį patekimą į „top 8”.
Poriniuose važiavimuose, kvalifikacijoje puikiai pasirodę drifteriai toliau skynėsi kelia link apdovanojimų, bet pasitaikė ir siurprizų. Puikiai savo gatvinį BMW 328 automobilį valdes Arūnas Gibieža savo trajektorijom ir disciplina aplenkė galingesnę techniką pilotuojantuojančius varžovus. Bei nedelį susidūrimą su varžovu patyrė Deividas Pieskus. Nei jo nei kitam automobiliui nebuvo smarkiai pakenkta ir abu jie tesė varžybas.

Prasidėjus finaliniams važiavimams ir drifteriams pradėjus spausti vienas kitą iki galimybių ribos užvirė tikros aistros, trasa šiek tiek pradžiuvo tad aštrių akimirkų užteko užpildyti visų susirinkusių žiūrovų fantazijas.
Finalinę, keturis užvažiavimus trukusia, kovą tarp Kastyčio Aleknos ir Arūno Gibiežos laimėjo Arūnas Gibieža. Trečioje vietoje liko Arūnas Černevičius.
Pirmasis D1Sport „Winter Challenge “ etapas praėjo visiškai sklandžiai ir visi liko patenkinti. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, susitiksime Kovo 20 d. antro etapo varžybose Ukmergėje.

Parašykite komentarą